Tavo LRT

2020.11.20 10:02

LRT Metų apdovanojimai: trys nominantai į Metų verslo lyderystės titulą

LRT.lt2020.11.20 10:02

Šiai nominacijai siūlomi kandidatai įvairiapusiškai stengėsi pagerinti pandemijos situaciją ir tapo pavyzdžiu. Metų verslo lyderystė – tai verslo atstovas, įmonė ar organizacija, tapusi pavyzdžiu. Kviečiame susipažinti, kas pretenduoja į Metų verslo lyderystės apdovanojimą.

„Thermo Fisher Scientific“ – viena pirmųjų stojo į kovą prieš naujojo koronaviruso sukeliamą ligą COVID-19 ir jau kovą pradėjo gaminti bei tiekti komponentus testams, skirtiems infekcijai nustatyti. Šie testai yra tiekiami ir Lietuvos laboratorijoms, ir eksportuojami po visą pasaulį. Šios bendrovės Vilniaus padalinys gamina ir reagentus, kurie naudojami kuriant ir gaminant naujo tipo vakcinas nuo viruso, kurių taip laukia visas pasaulis.

Vilniaus miesto savivaldybė – už leidimą lauko kavinėms ir restoranams šią vasarą kurtis miesto aikštėse, skveruose bei tam tikrose gatvėse. Ši žinia pasirodė tada, kai kitos valstybės dar tik svarstė, kaip po karantino, toliau užtikrinant saugumą, padėti atsigauti ekonomikai. Vilniaus miesto savivaldybės idėja, kad mietas gali tapti didžiausia atvira lauko kavine, sudomino įtakingiausią pasaulio žiniasklaidą. Istoriją apie atsiveriančias aikštes, skverus ir gatves Vilniuje tarp pagrindinių naujienų paskelbė tokie kanalai kaip BBC, „The Guardian“, „CNN Travel“, „The New York Post“, „Daily Mail“ ir kiti.

„Utenos trikotažas“ – už tai, kad įgyvendino aplinkosaugos organizacijos „Greenpeace“ tekstilės gamybos standartą ir tapo pirmąja tai padariusia didžiausia Vidurio ir Rytų Europos tekstilės gamybos bendrove visame pasaulyje. „Greenpeace“ įmonę giria už tai, kad gamyboje naudoja tik ekologiškai užaugintus natūralius pluoštus, visuose gamybos etapuose atsisako nepageidaujamų cheminių medžiagų, užtikrina sąžiningą darbo užmokestį ir veiklos skaidrumą. Kai prasidėjo pandemija ir Lietuvoje buvo jaučiamas apsaugos priemonių trūkumas, „Utenos trikotažo“ darbuotojai nusprendė savanoriškai padėti medikams ir neatlygintinai siuvo apsaugines kaukes įvairioms gydymo įstaigoms.

Išrinkime metų geriausius ir balsuokime www.lrt.lt/apdovanojimai iki gruodžio 2 d. Kas taps LRT Metų apdovanojimų laimėtojais, lems komisijos ir portalo lankytojų balsai (50 ir 50 proc.). Laimėtojai bus paskelbti sausio 2 d. iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje, kurią transliuos LRT TELEVIZIJA.

Taip pat skaitykite