captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT Metų apdovanojimai

LRT kviečia siūlyti kandidatus, kurie per 2018 metus labiausiai prisidėjo prie geresnės Lietuvos augimo. Skelbiamos devynios LRT Metų apdovanojimų nominacijos: Metų inovacija, Metų iniciatyva, Metų aidas, Metų pozicija, Metų perspektyva, Metų iššūkis, Metų pasiekimas, Metų įvykis ir pagrindinė nominacija – Metų žmogus.

LRT.lt portalo skaitytojai kviečiami siūlyti kandidatus nuo lapkričio 7 iki 15 d. Iš visų pasiūlytų kandidatų nugalėtojus atrinks LRT Metų apdovanojimų komisija.

LRT Metų apdovanojimai bus transliuojami gruodžio 31-osios vakarą

 

NOMINACIJOS

1. Metų įvykis

2018-aisiais Lietuvoje įvyko daug svarbių kultūrinių, politinių ir kasdienių įvykių. Kuris jų buvo svarbiausias?

 

2. Metų inovacija

Apie inovacijas dažniausiai girdime mokslo srityje. Bet naujovės svarbios visur. Kuri iš jų šiemet buvo pažangiausia? 

 

3. Metų aidas

Tai nominacija, teikiama už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje. Kuris žmogus 2018-aisiais buvo ryškiausias Lietuvos ambasadorius?

 

4. Metų pozicija

Šis apdovanojimas teikiamas už viešai išsakytą nuomonę, poziciją, kuri paskatino svarbias visuomenės diskusijas, akivaizdžius pokyčius.   

 

5. Metų perspektyva

Ryškus debiutas moksle, mene, kultūroje, sporte. Unikali darbo pradžia. Ši nominacija skirta jaunam žmogui (iki 25 metų), kurio pasiekimai jau dabar svarbūs Lietuvai.

 

6. Metų pasiekimas

Esminiai procesai vyksta ne tik rampų šviesoje, o kantriai ir sąžiningai dirbant kasdienį darbą. Koks ir kieno pasiekimas 2018 metais mums atrodo svarbiausias?

 

7. Metų iššūkis

Tai nominacija drąsiam ir veržliam žmogui ar žmonių grupei, kuri 2018 metais ryžosi iššūkiui. Galbūt tai paprastas, bet unikalus pokytis mažojoje bendruomenėje, galbūt – sudėtingas sprendimas, padaręs įtaką visai Lietuvai. Siūlykime žmones, kurie nebijo siekti ir keisti.

 

8. Metų iniciatyva

Tai judėjimas, projektas ar idėja, turėjusi svarbų poveikį visai Lietuvai, konkrečiam miestui ar žmonių bendruomenei.

 

9. Metų žmogus

Tai žmogus, labiausiai nusipelnęs Lietuvai 2018 metais.

 

Atranką sudaro du etapai:

1. Portalo skaitytojai pasirinktai (-oms) nominacijai (-oms) siūlo kandidatus ir savo pasiūlymą trumpai argumentuoja. Siūlymai neribojami. Pasiūlymams teikti skirtas laikas baigėsi. 

2. Komisija iš visų kiekvienai nominacijai pasiūlytų kandidatų išrenka po vieną. 

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...