Nuomonės

2021.07.30 18:31

Rita Miliūtė. „Diedulė“ ir aistra privačiame Seimo narės gyvenime

Rita Miliūtė, žurnalistė2021.07.30 18:31

Nuoseklus Putino garbintojas, kuriam patinka smurtaujančių Rusijos desantininkų nuotraukos; sovietinės okupacijos ilgesys, dalijantis propaganda, kai tie okupacijos metai buvusi tiesiog svajonių puokštė. Dar kliedesiai apie sąmokslus medicinoje – kaip antai, kad Alzheimerio liga ar diabetas iš tiesų yra išgydomi, tiktai išgydyti neapsimoka, nes tada daktarai iš ligonių pinigų nebegaus.


Nedraugiška piliečiams Vakarų šalių policija ir nulis informacijos apie tokią Baltarusijoje ir ten į kalėjimus sukištus režimo priešininkus. Jautrus, draugauti visus kviečiantis Lukašenka. Nuodijimą išgyvenęs ir pūdomas Rusijos kalėjime Aleksejus Navalnas įklijuotas į nuotrauką su hitlerjugendu. Apie Lukašenkos Lietuvai parūpinamą neteisėtų migrantų srautą – gal pablūdot, Lietuvos politika yra kalta.

Čia signataro Rimvydo Valatkos įkvėpta užmečiau akį į Seimo narės Beatos Petkevič vyro įrašus facebooke. Jeigu nepamenat tokios – galima pagooglinti, paieškoje įrašius „Petkevič GPM 1 euras“, o tiems, kam tokia paieška neprieinama, trumpai priminsiu, kad būdama dar kandidatė į Seimą žadėjo, kad jos Lietuvos lenkų rinkimų akcija-krikščioniškų šeimų sąjunga sumažinsianti gyventojų pajamų mokestį iki vieno euro.

Taigi, B. Petkevič, Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovė, į Kovo 11 akto signataro komentarą sureagavo atsaku, kad „senas konservatorių ruporas jos vyrą pamylėjo vos stovinčiu tušinuku“ ir kad šitaip, anot Seimo narės, „diedulė“ gavęs „didelį pasitenkinimą“.

Bet dabar parlamentarė užsiima ne pažadėtu mokesčių sumažinimu, bet savo vyro, kaip privataus asmens, gynimu, ir dalyvauja protesto akcijose prieš pasienio savivaldybėse planuojamas vietas neteisėtiems migrantams apgyvendinti. Tiksliau, vienoje savivaldybėje, Šalčininkų.

Proteste čia buvo ir vienas iš kitų protestų – prieš karantiną ar skiepus – organizatorių Antanas Kandrotas, savo rate geriau daug geriau žinomas kaip Celofanas. Atidžiau nesekantiems šių protestų, reiktų paminėti, kad čia tas pats žmogus, su kuriuo į nelegalų mitingą pasikalbėti prezidentas siuntė savo patarėją.

Ir vakar A. Kandrotas jau sakė kalbą Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Rasos gimnazijos abiturientų išleistuvėse. Abiturientai iš tos kalbos sužinojo, kad pagrindinė priežastis studijuoti yra pažintys, o klasiokai advokatai gali padėti dar labiau.

Šiam prelegentui advokatų reikia iš tiesų labai. Nes teisiamas ne vienoje byloje. Bravo, VDU. Vivat (Rasos) akademija.

„Tai buvo normali kalba, politikos nebuvo“, – paaiškino gimnazijos direktorius. Paaiškinkite kas nors direktoriui, kam reikalingas mokiniui brandos egzaminas.

Komentaras skambėjo per LRT RADIJĄ

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.