Verslas

2019.08.07 13:17

Pamaina „Raketai“: atsirado laivas, kuriuo bus galima keliauti iš Kauno į Nidą ir Rusnę

atnaujinta 13.30
LRT.lt2019.08.07 13:17

Nors legendinis „Raketos“ laivas vis dar neturi galimybės žmonių plukdyti iš Kauno į Kuršių neriją, jam atsirado alternatyva. Skelbiama, kad rugpjūčio mėnesį jau bus galima plaukti maršrutais Kaunas–Rusnė–Kaunas ir Kaunas–Nida–Kaunas.

Bendrovė „Nemuno turas“ pranešė, kad rugpjūčio 17 dieną startuos kelionė Kaunas–Rusnė, o rugpjūčio 24 dieną turėtų vykti plaukimas Kaunas–Nida. Kruizo į Rusnę kainą siekia 45 eurus, į Nidą – 39 eurus. Teigiama, kad į Rusnės kruizo kainą įskaičiuota kelionė laivu, ekskursija laive, ekskursija po Rusnės salą bei kelionė autobusu. Šios kelionės trukmė – 6 valandos.

Plaukimas vyks laivu „Deima“. Bendrovės atstovai socialiniame tinkle „Facebook“ skelbia, kad laivas gavo reikiamus leidimus ir yra paruoštas.

Kad iš Kauno laivu plukdys į Kuršių neriją pavasarį skelbė legendinės „Raketos“ savininkai. Tačiau jiems iki šiol reikalingų dokumentų sutvarkyti nepavyksta. Pasak verslininkų, todėl, kad Lietuvoje esą nėra įmonės ar institucijos, kuri išduotų reikalaujamą sertifikatą.

„Mes vis dar krante ir šiandien po tiek laiko, kiek mes dirbame šituo klausimu, kiek kreipėmės į visuomenę, žinomus žmones, į teisininkus, specialistus, turime labai daug patarimų, tačiau konkretaus sprendimo, kuris leistų mums rytoj plaukti, dar vis nėra“, – LRT TELEVIZIJAI sakė laivo „Raketa“ savininkas Naglis Šilgalis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.