Veidai

2021.02.24 18:01

„The Roop“ nusifilmavo euroviziniam atvirukui: tęsiame nuo tos vietos, kurioje kelionė sustojo

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.02.24 18:01

„Eurovizijoje“ Lietuvai atstovausianti grupė „The Roop“ paskutinį vasario trečiadienį plušo nuo ryto – paruošė daugybę staigmenų socialinių tinklų vartotojams, o taip pat filmavosi euroviziniam atvirukui, kurį televizijos žiūrovai visoje Europoje išvys gegužės mėnesį konkurso pusfinalyje, prieš nuskambant dainai „Discoteque“.

Kone visą dieną grupės nariai pozavo LRT studijoje esančioms kameroms. O nufilmuota išties nemažai – pirmiausia grupė paruošė staigmenų socialinių tinklų vartotojams, kurie jau netrukus galės išvysti smagių vaizdo įrašų, padėsiančių geriau pažinti grupės narius ar šių metų dainą „Discoteque“. Taip pat buvo filmuojamas eurovizinis grupės atvirukas – trumpas pristatymo filmukas.

Tiesa, kaip atrodys „The Roop“ atvirukas, kol kas laikoma paslaptyje, kuri bus atskleista tik gegužę – pristatymo filmukas bus parodytas tik konkurso pusfinalyje, prieš nuskambant dainai „Discoteque“. Kaip portalui LRT.lt sakė grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius, kaip galiausiai atrodys atvirukas ir patys grupės nariai pamatys tik konkurso metu.

„Labai gera jausti, kad pagaliau pajudėjome nuo tos vietos, kurioje mūsų kelionė sustojo. Praėjusiais metais, likus porai dienų iki kelionės į Roterdamą, kelionę dėl karantino teko atidėti“, – prisiminė V. Valiukevičius.

Šiemet dėl saugumo Nyderlandų visuomeninis transliuotojas nusprendė, kad atvirukus atlikėjai filmuos savo šalyse, rašė konkurso naujienų portalas esctoday.com. Anot portalo, šių metų sausio 11 d. buvo nufilmuotas pirmasis eurovizinis atvirukas, iš viso iki balandžio mėnesio bus nufilmuotas 41.

Paprastai filmuoti atvirukų atlikėjai bei grupės vykdavo į tą šalį, kurioje rengiamas konkursas. Pavyzdžiui, Ievos Zasimauskaitės atvirukas buvo filmuojamas Portugalijoje, ant kalno, nuo sostinės Lisabonos nutolusioje 200 km, o Jurijus dėl atviruko filmavimų vyko į Tel Avivą. Tiesa, 2016-aisiais Donato Montvydo pristatymo filmukas buvo filmuojamas Lietuvoje. Čia atvyko švedų filmavimo grupė ir įamžino atlikėjo šeimą prie Trakų pilies, taip pat buvo filmuojami sostinės vaizdai.

Kaip dar gruodį portalui pasakojo konkurso vykdomasis prodiuseris Mr. Gerben Bakker, skirtingose Nyderlandų vietose atsiras namukai, kuriuose bus pristatoma vaizdinė medžiaga apie konkurso dalyvius. „Turbūt buvimas namuose, savo kambariuose nebuvo toks aktualus, kaip pastaruoju metu“, – sakė jis.

2021-ųjų „Eurovizija“ šiemet vyks gegužės 18–22 dienomis Roterdame, Nyderlanduose. Atsižvelgiant į nuolat kintančią pandemijos situaciją, šių metų „Eurovizijai“ buvo numatyti keturi galimi scenarijai: nuo įprasto iki nuotoliniu būdu.

Staigmenų socialinių tinklų vartotojams filmavimo akimirkos – nuotraukų galerijoje.

Populiariausi