Lietuvoje

2020.04.06 19:40

Marijampolės ligoninėje mirė koronavirusu užsikrėtęs garbaus amžiaus pacientas, tai – pirmoji mirtis rajone

faktą patvirtino SAM; atnaujinta 20.41
LRT.lt2020.04.06 19:40

Pirmadienio vakarą Marijampolės savivaldybės administracijos vadovas Karolis Podolskis pranešė, apie rajone nuo koronaviruso mirusį pirmąjį žmogų. Vėliau, Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) ptvirtinus šį faktą, oficialiai šalyje fiksuota jau 15 mirčių dėl šios infekcijos.

„Ką tik gavau iš ligoninės informaciją, jog be esamų jau užsikrėtusių 3 pacientų, Marijampolės ligoninėje užsikrėtė dar trys, kuriems šiandien buvo imti tyrimai. Vienas iš jų – garbingo amžiaus žmogus, kuriam patvirtintas COVID-19, šiandien ligoninėje mirė“, – rašo savivaldybės atstovas.

Kaip socialinėje erdvėje rašo K. Podolskis, šiuo metu, jo turimais duomenimis, skaičiuojami 5 pacientai ir 5 gydymo įstaigos darbuotojai, kurie užsikrėtę koronaviruso infekcija.

Pasak Marijampolės savivaldybės administracijos vadovo, popietę miesto ligoninėje buvo tikimasi sulaukti 27 darbuotojų, tačiau apie 16 val. atvyko tik penki.

„Likę darbuotojai saviizoliavosi savo namuose. Visų vardu, atsiprašiau ligoninės darbuotojos už nepatogumus“, – rašo savivaldybės atstovas, kurio teigimu su nerimu laukiama tolesnių koronaviruso tyrimų rezultatų.

Užuojautą savo feisbuko paskyroje išreiškė Marijampolės meras Povilas Isolda.

Portalui LRT.lt Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino, kad Marijampolės rajone nuo koronaviruso mirė žmogus, jis priklausė rizikos grupei.

LRT.lt primena, kad Lietuvoje patvirtinti 843 koronaviruso atvejai, mirė 15 žmonių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.