2018.03.23 21:14

CSKA krepšininkai išvykoje įveikė „Chimki“ komandą

basketnews.lt 2018.03.23 21:14

Leo Westermannas pagerino asmeninį pataikytų tritaškių rekordą Eurolygoje ir sužaidė geriausias sezono rungtynes bei svariai prisidėjo prie Maskvos CSKA (23-5) pergalės.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 90:73 (29:17, 24:20, 15:21, 22:15) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (16-11).

Westermannas per 19 minučių pelnė 14 taškų (1/2 dvitaškių, 4/5 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

14 taškų ir 11 naudingumo balų – geriausi prancūzo rodikliai Eurolygoje šiame sezone.

CSKA rungtynių iniciatyvą perėmė nuo pat pirmojo kėlinio. Westermannas smeigė tritaškį, Nando De Colo pelnė dvitaškį ir taip inicijavo svečių spurtą 9:0, kurį dar vienu tolimu metimu užbaigė buvęs žalgirietis. Ši atkarpa CSKA ekipai leido susikrauti 12 taškų persvarą (29:17).

Prieš ilgąją pertrauką svečiai dar labiau padidino savo pranašumą (53:37), tačiau trečiajame kėlinyje atkuto „Chimki“.

Anthony Gillas ir Aleksejus Švedas pelnė po du taškus, o šeimininkai laimėjo atkarpą 11:3 ir deficitą sumažino iki 8 taškų (48:56).

Vis tik CSKA arčiau varžovų neprisileido ir dar prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, susigrąžino dviženklę persvarą (68:58).

Galutinės „Chimki“ viltys buvo palaidotos per pusantros minutės lemiame ketvirtyje. Sergio Rodriguezas bei Nikita Kurbanovas įsūdė po tritaškį, dvitaškį pridėjo De Colo ir CSKA nutolo nepavejamai – 81:64.

Ši rungtynių baigtis dar viena gera žinia Kauno „Žalgiriui“, mat šiuo metu kauniečiai kartu su „Chimki“ yra iškovoję po 16 pergalių.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 20 (6/10 dvit., 1/5 trit., 8 rez. perd.), Jegoras Vialcevas 13 (3/5 trit.), Charlesas Jenkinsas, Stefanas Markovičius ir Thomas Robinsonas po 7.

CSKA: Nando De Colo 17 (5/7 dvit., 4 kld.), Othello Hunteris 16 (7/12 dvit., 7 atk. kam.), Leo Westermannas 14 (4/5 trit.), Sergio Rodriguezas 12 (8 rez. perd.), Cory Hiffinsas 11.