Pasaulyje

2018.05.22 08:47

Mirė viena iš trijų Kubos lėktuvo katastrofą išgyvenusių moterų

BNS2018.05.22 08:47

Mirus vienai iš trijų moterų, išgyvenusių per praėjusį penktadienį Kuboje įvykusią lėktuvo katastrofą, šios tragedijos aukų skaičius padidėjo iki 111, pranešė šalies Sveikatos apsaugos ministerija.

23 metų Gretell Landrove į ligoninę buvo atvežta itin sunkios būklės ir medikams nepavyko jos išgelbėti, rašoma ministerijos išplatintame pranešime.

Kitos dvi katastrofą išgyvenusios moterys tebėra kritinės būklės.  

Kiek anksčiau medikai nurodė, kad dvi moterys, likusios gyvos per katastrofą, kovoja dėl savo gyvybės Calixto Garcios ligoninėje Havanoje. 

Beveik 40 metų senumo „Boeing 737“, kurį Kubos nacionalinei oro vežėjai „Cubana de Aviacion“ išnuomojo viena Meksikos įmonė, sudužo penktadienį netrukus po pakilimo iš Havanos tarptautinio oro uosto. Orlaiviu skrido 113 keleivių ir įgulos narių. 

Orlaivis iš Havanos turėjo skristi į rytinį Holgino miestą. Dauguma keleivių buvo kubiečiai.

Kubos vyriausybė tiria orlaivio katastrofos priežastį. Kol kas ekspertams pavyko identifikuoti 33 katastrofos aukas; kai kurios jų jau palaidotos.  

Transporto ministras Adelis Yzquierdo pranešė, kad rasta viena iš dviejų orlaivio juodųjų dėžių. Pasak ministro, ji yra geros būklės. Tikimasi, kad bus rasta ir antra juodoji dėžė, o jose esantys įrašai padės išsiaiškinti katastrofos priežastį.