Naujienų srautas

Muzika2020.04.08 12:53

Pamatykite: „Eurovizijos“ atrankos dalyvis sukūrė ironišką „The Roop“ klipo karantino versiją

LRT.lt 2020.04.08 12:53

Teatro, kino ir televizijos aktorius Arnas Ašmonas kartu su broliu Aidu karantino metu laiko veltui nešvaisto.

„Tiesa, kad susiklosčius tokioms aplinkybėmis, daugumai mūsų trūksta žmonių, susitikimų, bendravimo, o man, kaip aktoriui – darbų bei scenos. Kažkam pavyksta į visa tai žvelgti kaip į atostogas, tačiau aš labai pasiilgau žiūrovų, todėl turėdamas nemažai laisvo laiko, sugalvojau, kaip galėčiau juos pasiekti toli nenutoldamas nuo namų“, – pasakoja aktorius A. Ašmonas.

Idėja sukurti „The Roop“ eurovizinės dainos karantino versiją aktoriui gimė neatsitiktinai. „Šiais metais ir pačiam teko dalyvauti viename iš „Eurovizijos“ atrankos pasirodymų kartu su Vitalijum Špokaičiu, todėl buvo smagu užkulisiuose susipažinti su grupe „The Roop“ iš arčiau.

Negaliu pasakyti, kad esu nuolatinis „Eurovizijos“ sekėjas, tačiau daina „On Fire“ buvo ta, kurios ilgai negalėjau paleisti iš galvos ir ji greit atrado vietą mano grojaraštyje. Apmaudu, kad ši daina neturės progos atstovauti Lietuvai dėl atšauktos „Eurovizijos“ Roterdame, tačiau mes juk neprivalom jos užmiršti.

Džiaugiuosi, kai karantino metu žmonės sugeba neprarasti humoro jausmo, todėl gimė mintis, kad galbūt ir pats galėčiau prisidėti prie geros nuotaikos palaikymo“, – mintimis dalinasi Arnas.

Aktorius A. Ašmonas teigia, kad yra socialiai atsakingas ir sąžiningai laikosi karantino. „Šiuo metu esu namuose kartu su savo tėvais ir broliu Aidu, kuris noriai prisijungė prie mano idėjos. Kandangi labai norėjosi išaikyti „The Roop“ vaizdo klipo estetiką, pasirinkome labiau tam tinkančią erdvę nei namai.

Esu dėkingas Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro direktoriui, kuris ne tik palaimino mano idėją, bet ir, laikantis visų saugumo reikalavimų, pristatė kultūros centro raktus prie mūsų namų vartų“, – sako aktorius Arnas.

„Labai tikiuosi, kad nebūsim suprasti neteisingai, nes mūsų tikslas anaiptol nėra pasijuokti iš dainos. Jaučiu didžiulę pagarbą Vaidotui ir grupei „The Roop“, todėl man bus smagu, jei mūsų vaizdo klipo versija juos pačius privers nusišypsoti“, – atvirauja A. Ašmonas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi