Naujienų srautas

Muzika2020.04.08 12:05

Deivis ir Renata Norvilai pristato dainą, su kuria ketino žengti į „Euroviziją“: klipe – nesuvaidintos emocijos

LRT.lt 2020.04.08 12:05

Meilė muzikai daugiau nei prieš dešimtmetį suvedė atlikėjus Renatą ir Deivį Norvilus. Tačiau prireikė nemažai laiko, kad pagaliau pora turėtų dainą, kuri būtų tik apie juos ir jų santykius.

„Su Renata niekada neturėjome dainos, kurią būčiau sukūręs būtent mums. Visada dainuodavom mano dainas dviese arba perdainuodavom kitas. Taigi pirmą kartą parašiau dainą specialiai mums ir ją rašiau galvodamas tik apie mus. Turbūt todėl daina vadinasi „Būk visados“, – pasakoja Deivis.

Naujoji daina „Būk visados“, kupina šiltų emocijų ir tikrų jausmų, iš atlikėjo pareikalavo nemažai laiko, tačiau ištisus metus glūdintas kūrinys turėjo ir didesnių tikslų.

„Man net pačiam kraupu sakyti, tačiau prie šios dainos dirbau visus metus, ir tai nėra melas. Iš pradžių buvau padaręs labiau orkestrinę versiją ir tik paskui ji atsirado tokia, kokia yra dabar.

Kitas dalykas, su šia daina ketinome dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, bet tuo metu buvome išvykę ir nepavyko suderinti laikų, todėl nepavyko.

Bet džiaugiuosi, kad pagaliau su savo mylima žmona Renata turėsime savo dainą ir net jos vaizdo klipą“, – pasakoja Deivis.

Muzikiniame vaizdo klipe Deivis nusprendė neakcentuoti santykių su žmona, o priešingai, įgyvendino išties išskirtinę idėją.

„Norėjau klipo, kuris būtų šiltas, nuoširdus ir tikras. Susitikau savo gerą draugą aktorių, režisierių Ramūną Cicėną, su kuriuo mes stipriai padirbėjome prie šio klipo.

Į klipo filmavimą buvo pakviesta labai daug porų, dabar net neatsimenu tikslaus skaičiaus, tačiau jų buvo labai daug! Skirtingo amžiaus, nuo mokyklinukų iki garbingo amžiaus žmonių, ir jiems buvo patikėta, atrodo, paprasta užduotis, pasakyti vieną vienintelę frazę – „aš tave myliu“.

Sunku komentuoti, nes tai reikia pamatyti! Klipe yra sudėtos visos jų reakcijos, kai kurie iš jų vienas kito net nepažįsta ir turi ištarti vienas kitam šiuos žodžius. Pavyzdžiui sėdi mergaitė su berniuku ir nedrąsiai stengiasi tai pasakyti. Nežinau... Nieko tikresnio, šiltesnio ir nuoširdesnio nesu matęs. Man taip gera žiūrėti į tai. Svarbiausia, kad tai puikiai tiko dainai“, – atvirauja Deivis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi