Muzika

2020.04.07 11:51

Dainininkė Augustė pristato naują klipą: pagrindinis vaidmuo – „The Roop“ pasirodymo šokėjai

LRT.lt 2020.04.07 11:51

„Žmonės stebisi, kodėl kiti taip lengvai vieni kitus paleidžia, regis, nebandydami išsaugoti santykių dėl labai svarbių, kilnių priežasčių. Netikiu. Žinau pati, kad bandymų visada būna! Kad ir kokios skirtingos, skaudžios ir sudėtingos būna išsiskyrimo priežastys, aš manau, kad kur kas svariau yra ne desperatiškai laikytis to, kas dažnu atveju nepataisomai griūva, o mokėti paleisti gražiai, pagarbiai, su kuo mažiau neigiamų pasekmių ir skausmo kitiems bei sau. Tikiu, kad šiandieninė situacija, karantinas – išbandymas ne tik profesinėje srityje, bet ir daugelio žmonių santykiuose“, – sako dainininkė Augustė.

Atlikėja tvirtai įsitikinusi, kad nė vienas neturi teisės teisti, smerkti ar menkinti kitų, dėl jų pasirinkimų.

„Kiekvienas iš mūsų esam atsakingi už savo gyvenimą ir už savo laimę. Juk gyvenam tik vieną kartą. Mes klystam, manydami, kad galim numanyti, kas vyksta kito žmogaus pasaulyje, galvoje ar širdyje, nes viską aplinkui galime vertinti tik pagal savo, ne kito žmogaus patirčių prizmę. Ir visgi, klysti yra žmogiška, lygiai taip, kaip – pykti ir nemokėti tinkamai paleisti. Nauja mano daina yra būtent apie tai“, – atvirauja Augustė.

Dainininkė atskleidė, kad daina įrašyta jau prieš gerą pusmetį, tačiau, kad ir kaip nekantru buvo pristatyti dainą, laukti vaizdo klipo darbų pabaigos buvo verta.

„Aš manau, kad vaizdo klipas puikiai papildo viską, ką norėjau pasakyti daina. Mano vaizduotė įrašų metu studijoje dėliojo įvairiausius vaizdo klipo scenarijus, tačiau kuomet prisiminiau šokėją Miglę Praniauskaitę, jutau, kad tiesiog privalau įkalbinti ją prisijungti.

Mano akimis, Miglė yra nepaprastai talentinga šokėja. Žiūrovai turėjo puikią progą įsitikinti tuo stebėdami jos pasirodymą kartu su grupe „The Roop“ „Eurovizijos“ atrankose. Tačiau Miglė net ir būdama viena scenoje ar filmavimo aikštelėje sugeba suvirpinti sielą, savo kūno judesiais perteikdama žmogaus giliausią vidinį pasaulį.

Netvėriau savo kailyje, kuomet išgirdau, kad daina jai patinka ir ji mielai prisijungs prie tolimesnių kūrybinių darbų. Ironiška tai, kad kuomet filmavome vaizdo klipą, net negalėjom įsivaizduot, kad pristatant dainą per karantiną ne vienas iš mūsų viduje jausis panašiai taip, kas vaizduojama klipe“, – mintimis dalijasi dainininkė Augustė.

„Nuoširdžiai dėkinga esu Laurynui Bolniui, kuris mano mintis pavertė realybe, Domui Steponavičiui už papildomas rankas ir akis, „Rootslive.lt“ komandai bei visiems kitiems, prisidėjusiems prie naujo kūrinio „Dalelę savęs“ gimimo. Skiriu jį tiems, kurie žino, ką reiškia paleisti ir sugebėti gyventi toliau“, – sako dainininkė Augustė.