Muzika

2020.04.05 14:33

Pamatykite: „The Roop“ pristatė dainos „On Fire“ karantino versiją ir prabilo apie savo planus

LRT.lt2020.04.05 14:33

Nors „Eurovizijos“ konkursas – atšauktas, o grupės „The Roop“ daina „On Fire“ jame nesivaržys, šis kūrinys toliau skamba ir atranda naujų formų.

Kaip skelbta šią savaitę, LRT kitais metais surengs naują „Eurovizijos“ atranką, kurioje šių metų atrankos laimėtojai „The Roop“ kviečiami iškart pasirodyti finale su nauju kūriniu.

Kad rengs naujas atrankas, jau paskelbė ir Suomija, Estija, Danija, Švedija, Norvegija.

„The Roop“ kol kas neapsisprendė, ar pasinaudos pasiūlymu dalyvauti kitų metų atrankoje – savo sprendimą muzikantai žada paskelbti gerokai vėliau.

Savaitgalį internete atsirado dainos „On Fire“ akustinė versija, kurią „The Roop“ nariai apie „Euroviziją“ rašančio tarptautinio portalo „Wiwibloggs“ kvietimu įrašė namie – karantino sąlygomis:

Sekmadienį portale taip pat transliuotas naujas grupės narių interviu, kuriame jie pakartojo, jog kol kas nėra apsisprendę dėl kitų metų atrankos.

Apie savo laisvalaikį karantino metu pasakoję muzikantai sakė, jog yra smarkiai užsiėmę.

„Turiu ne tik muziką, bet ir kitą darbą, dabar turiu dirbti iš namų, tai nelengva. Su žmona nusipirkome 5000 dalių dėlionę“, - juokėsi grupės gitaristas Mantas Banišauskas.

„Maniau, kad turėsiu daugiau laisvo laiko, tačiau ne – nuolat vyksta interviu ir kiti darbai“, - antrino dainininkas Vaidotas Valiukevičius.

Jis pakartojo, jog Europos transliuotojų sąjungos sprendimas kitais metais neleisti „Eurovizijoje“ skambėti šįmet išrinktoms dainoms jam neatrodo teisingas. V. Valiukevičius prisipažino, jog jam vis dar sunku suvokti, kad šių metų „Eurovizija“ neįvyks.

Kaip anksčiau skelbė LRT, vietoj „Eurovizijos“ finalo gegužės 16-ąją įvyks tiesioginė transliacija iš Nyderlandų, kurioje skambės visų šių metų konkursui atrinktų dainų įrašytos ištraukos, taip pat linkėjimus perduos ankstesnių metų konkursų žvaigždės. Tačiau geriausia šių metų daina renkama nebus.

Į repliką, kad galbūt daina „On Fire“ po metų jau neskambėtų taip efektingai, dainininkas atsakė: „Yra dainų, kurios nepavaldžios laikui. Tikiu, kad „On Fire“ gali būti tokia daina“.

Atlikėjai užsiminė, kad jei kitais metais dalyvautų atrankoje, nebandytų kopijuoti šių metų idėjos, o stengtųsi sukurti kažką visiškai naujo.

„Nežinome, kas nutiks, dar negalime nuspręsti. Vis dar tikimės, kad „On Fire“ galbūt skambės, gal galėsime šią dainą atlikti kaip svečiai“, - svarstė muzikantai.

„The Roop“ dainininkas patikino, kad grupės muzika toliau skambės – su „Eurovizija“ ar be jos.

„Rašome naujas dainas, išleisime albumą“, - pažadėjo V. Valiukevičius.