Muzika

2019.10.15 11:41

Pamatykite: Jessica Shy ir Rokas Jančiauskas pristato nostalgija dvelkiantį klipą „Stadionai”

LRT.lt2019.10.15 11:41

„OpenPlay” įrašų kompanija pristato naujausią Jessicos Shy ir Roko Jančiausko kūrinį „Stadionai”. Atlikėjai studijoje jau daug mėnesių dirba kartu, bet tai - pirmoji oficiali daina, sukurta dviese. Šis nostalgiškas garso takelis bus artimas tiek jauniems, tiek vyresniems klausytojams, kurie dar tiki, kad vaikais galima būti visą gyvenimą.

„Stadionai“ yra daina apie jausmus, kurie aplanko prisiminus vaikystę be rūpesčių, vietas, kurios mus užaugino, bei viską, apie ką tada svajojome”, - atskleidžia Jessica Shy. „Visi nuolat skuba ir kažko ieško – naujų patirčių, galimybių ar tiesiog savęs pačių – todėl kartais gera stabtelti ir prisiminti, nuo ko viskas prasidėjo. Kaip sako dainos žodžiai, „į jūrą bandėm bristi, bet neša mus namo“.

„Man „Stadionai“ asocijuojasi su tikrumu ir nuoširdumu. Vieną iš paskutinių vasaros vakarų su Džesika susitikome kurti dainų ir procesu pasidalijome „Instagram“. Tada nesitikėjome, kad pirmas dainos posmelis per naktį susilauks virš šimto žinučių, kad kuo greičiau kūrinį išleistume. Klausytojai rašė, kad daina jiems primena vaikystę, klausantis užplūsta šiluma ir norisi šypsotis. Dėl tokio palaikymo dar labiau nekantravome ją pabaigti", - džiaugiasi Rokas.

Jessica Shy ir Rokas vaizdo klipą nufilmavo Roko vaikystės VHS kamera: „Kurdami klipą kartu norėjome dar labiau sustiprinti dainos emociją ir atsukti laiką atgal. Filmavome ta pačia kamera, kuria buvo filmuojamos Roko vaikystės akimirkos, todėl „Stadionų“ klipas tapo dar labiau autentiškas. Nenorėjome vaidinti jokių personažų, kurti iki detalių nušlifuoto klipo - filmo. Neturėjome jokio scenarijaus – tiesiog filmavome vienas kitą ir laiką kartu. Galima sakyti, kad čia įamžinti tie tikrieji mes!”

Jessica Shy - Džesika Šyvokaitė prieš mėnesį nustebino klausytojus bendru kūriniu „Nei man ką” kartu su reperiu Niko Barisu. Atlikėja nekantrauja pristatyti jau žinomas ir dar negirdėtas savo dainas debiutiniame koncerte „OpenPlay Pristato: Jessica Shy LIVE”, kuris vyks Lapkričio 28 d. gyvos muzikos klube “Tamsta” Vilniuje.

Roko Jančiausko debiutinis kūrinys “Taip toli” jau perkopė 500 000 peržiūrų YouTube platformoje, o naują jo dainą „Tu man” galite išgirsti Lietuvos radijo stočių eteryje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.