Naujienų srautas

Muzika2019.09.05 20:22

Išgirskite: jauni atlikėjai Niko Barisas ir Jessica Shy pristato ironišką dainą „Nei man ką“

LRT.lt 2019.09.05 20:22

„OpenPlay“ įrašų kompanija pristato naują atlikėjo Niko Bariso singlą „Nei Man Ką“ kartu su vokaliste Jessica Shy.

Niko Barisas savo eilutėse įamžina vasaros prisiminimus, o dainos kulminacijoje skambantis Jessicos Shy balsas kartoja įsimenančias eilutes, papuoštas moderniu vokoderio efektu.

Ironiškas ir linksmas urban pop kūrinys papildė Niko diskografiją naujomis spalvomis. Tai dar vienas kokybiškas muzikinis žingsnis talentingo kūrėjo solinėje karjeroje.

„Daina gimė Dubingiuose, dainų rašymo stovyklos metu, ją organizavo prodiuserių komanda „OpenPlay“. Dirbome visą savaitę ir antrąją dieną atėjęs į studiją pamačiau prie naujo kūrinio dirbančią Jessicą kartu su mūsų prodiuseriais.

Mane užkabino priedainis, todėl prisijungiau prie kūrybinio proceso. Visi nusprendėme, kad kūrinys labiausiai tinka man, todėl iš karto nuėjau į kitą patalpą ir ėmiau rašyti tekstą“, – įspūdžiais dalinasi Niko. „Stovykloje parašytas demo variantas veliau buvo užbaigtas studijoje, o galutinis variantas pranoko lūkesčius ne tik garso, bet ir vizualine prasme, kadangi dainos fotosesija ir viršelio idėja pavyko puikiai“.

„Nei man reikia, nei man ką – tai frazė, kai norisi nusispjaut per petį ir nekreipti dėmesio į kažką nemalonaus. Jei dalykai pakrypsta netinkama linkme, nereikia stovėti vietoje, o judėti pirmyn.

Dažnai žmonės santykiuose lipa vienas per kito galvas, neduodami sau erdvės laisvai kvėpuoti arba tiesiog nesusikalba tarpusavyje“, – pasakoja Jessica Shy.

„Ji jauna ir labai talentinga, labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje pradedami vertinti ne tik dainas atliekantys, bet patys rašantys dainas kūrėjai. Jessica Shy yra visada kupina idėjų ir entuziazmo“, – apie savo kolegę atsiliepia kūrinio bendraautorius Niko Barisas.

Niko Barisas ir Jessica Shy tęsia sėkmingą kūrybinę ir koncertinę veiklą kartu su „OpenPlay“ komanda. Visiškai nesenai jaunieji atlikėjai nustebino „M.A.M.A vasara“ festivalio minią pasirodydami Radistų šou metu ir atlikdami savo hitus. Niko Barisas preciziškai atrinkinėja debiutinio albumo kūrinius, o Jessica Shy ruošia savo pirmąją koncertinę programą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi