Lietuvoje

2018.07.13 17:41

Dainų šventę gelbėję verslininkai sulaukė padėkos

LRT.lt2018.07.13 17:41

Į kvietimą pamaitinti Dainų šventės dalyvius atsiliepę verslininkai sulaukė Vilniaus savivaldybės padėkos, o meras Remigijus Šimašius tikina, kad šventės organizatoriai „užsiiminėjo problemos neigimu“.

Kaip teigiama savivaldybės pranešime, prie akcijos prisijungė 26 įmonės – buvo išdalinta apie 33 tūkst. maisto porcijų, o Naujamiesčio Sierakausko bendruomenė liepos 6-ąją šventinės eisenos metu vandeniu gaivino ištroškusius jos dalyvius. 

„Dėkoju akcijos dalyviams už pilietiškumą, greitą pagalbą, ir už tai, kad jums rūpi Vilniaus svečiai ir vaikai. <...> Bloguoju nustebino šventės organizatoriai, kurie gaudami milijonus, užsiiminėjo problemos neigimu, akcijos trukdymu“, – kalbėjo R. Šimašius.

Prie maisto tiekimo Dainų šventės dalyviams prisidėjus verslininkams, šventės direktorius Saulius Liausa teigė, kad, nors mero inicijuota akcija sveikintina, jau prasidėjus šventei tai sukėlė chaosą.

Dainų šventėje dalyvavo apie 36 tūkst. dalyvių, iš jų 16,7 tūkst. –  vaikai.  Akcijos dalyviai per šventę maistą jiems dalijo Lietuvos futbolo federacijos stadione, Vingio ir Kalnų parkuose ir Vilniaus pramogų arenoje, kur vykdavo ilgos repeticijos. Įmonės vaikams skyrė įvairius šaltus užkandžius ir karštus patiekalus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.