captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vilniaus gatvė pasitiko vasarą: darbų pabaigos nematyti?

Socialiniai tinklai ūžia dėl nesibaigiančių darbų Vilniaus gatvėje. Ne vienam, bandančiam įveikti šį kliūčių ruožą sostinės širdyje, turbūt kyla klausimas – kada bus baigta rekonstrukcija. Vilniaus savivaldybės Ūkio ir transporto departamento direktorius Virginijus Pauža tikina, kad, pagal susitarimą su rangovu, darbai turėtų būti baigti liepos 3 d.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Iš pradžių buvo pasirašyta sutartis iki balandžio 13 d., tačiau pirkimo dokumentuose buvo numatyta galimybė sutartį pratęsti iki liepos 13 d. Mes ją pratęsėme iki liepos 3 d. ir rangovas įsipareigojo šiuos darbus padaryti“, – aiškina V. Pauža.

Pasak Ūkio ir transporto departamento direktorius, Vilniaus gatvės tvarkymui buvo reikalingos palankios oro sąlygos, todėl remontas nebuvo atliekamas ankstyvą pavasarį.

Atsakydamas į visuomenės ir verslininkų kritiką, V. Pauža tikina, kad, pradėjus vykdyti rekonstrukcijos darbus, visuomenė ir verslininkai, turintys įmones Vilniaus gatvėje, buvo informuoti. Dėl verslininkams sukeltų nepatogumų savivaldybėje svarstomos atitinkamos lengvatos. Pašnekovas taip pat akcentavo, kad užsitęsę darbai savivaldybei ir miestui papildomai nekainuos.

Plačiau – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...