Naujienų srautas

Lietuvoje2017.04.05 20:06

STT pradėjo tyrimą dėl Trakų nacionalinio parko direktoriaus veiksmų

LRT TV naujienų tarnybos duomenimis, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pradėjo tyrimą dėl Trakų istorinio nacionalinio parko direktoriaus Gintaro Abaravičiaus veiksmų derinant Trakų autobusų stoties rekonstrukcijos projektą.

Pareigūnai tyrimo detalių nekomentuoja. Į STT kreipėsi bendrovė „Trastas“, norinti rekonstruoti stotį, o mainais statyti komercines patalpas. Įmonės vadovas Darius Nedzinskas skundžiasi esą G. Abaravičius daro neteisėtą spaudimą investuotojams ir galbūt kuria korupcinę aplinką.

LRT žiniomis, jau apklaustos kelios nacionalinio parko darbuotojos. Vienai jų suteikta liudytojo apsauga, pasiskundus dėl esą jai G. Abaravičiaus daromo  neteisėto spaudimo.

Trakų autobusų stoties rekonstrukcijos projekto vystytojas prokurorų prašo G. Abaravičiaus kuo skubiau nušalinti nuo pareigų, įpareigoti nebendrauti su pavaldiniais ir pateikti įtarimus piktnaudžiavus tarnyba.

Pats Trakų istorinio nacionalinio parko direktorius viską neigia ir plačiau nekomentuoja. Verslininko D. Nedzinsko teigimu, jo bendrovė dėl nacionalinio parko direktoriaus veiksmų jau patyrė 174 tūkstančių eurų žalą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi