Naujienų srautas

Lietuvoje2019.10.22 22:42

Alytaus meras vietoj posėdžio Seimo narius kviečia į talką: besitvarkydami ir patys viską pamatysit

LRT.lt 2019.10.22 22:42

Alytaus meras socialdemokratas Nerijus Cesiulis ir toliau piktinasi ministerijos pranešimais. Šįkart vietoj posėdžio Seimo narius jis kviečia į talką – esą negali gaišti 5 valandų kelyje.

Socialiniame tinkle „Facebook“ meras tikina, kad situacija dėl kilusio gaisro padangų perdirbimo gamykloje Alytuje gerėja, bet liepsnos vis dar neužgesintos.

„Vis atsiranda židinių, nes padangos smilksta taip, kad kiaušinienę gali kepti. Ir taip rūkstam, nuodijamės jau lygiai savaitę. Po savaitės ir dienos, rytoj, Seimo Aplinkos apsaugos komitetas surengs neeilinį posėdį dėl mūsų gaisriuko. Ačiū už kvietimą. Tačiau.

Esu ne tik meras, bet šiuo metu ir operacijų centro vadovas. Gerbiamieji Seimo nariai, važiuoti iki jūsų ir atgal – 3 valandos. Dar kelios pas jus – iš viso 5. Kadangi Vidaus reikalų ministerija pranešė, kad gaisras užgesintas, o mes renkam šiukšles, tad man tos 5 valandos yra labai brangios – galime tikrai daug per jas padaryti. Vietoj pasėdžio kabinete kviečiu rytoj geriau atvykti pas mus į talką. Grynas oras – plaučiams pravėdinti, sportas – sveikata, ne darbas – o vienas malonumas. O besitvarkydami ir patys viską pamatysit“, – savo kvietimą feisbuke išplatino meras.

Be to, meras pranešė neoficialiai gavęs žinią iš Veterinarijos tarnybos, kad rastas zuikis greičiausiai nugaišo nuo gaisro sukeltų padarinių, specialistai pasakojo suradę suodžių.

„Toliau bus aiškinamasi dėl sunkiųjų metalų. Jei tai bus patvirtina oficialiai – liūdna bus ne tas žodis“, – tvirtina meras.

Gaisras, kurio plotas siekia apie 3 tūkst. kvadratinių metrų, kilo praėjusio trečiadienio naktį.

Penktadienį gaisras lokalizuotas, tačiau ugniagesiai įvykio vietoje dirba ir toliau, nes padangos gaisravietėje dar smilksta.

Nuo gaisro pradžios liepsnas malšino kelios dešimtys ugniagesių iš Alytaus, aplinkinių savivaldybių, taip pat ir iš kitų Lietuvos vietų, jie nuolat keičiasi pamainomis.

Alytuje ir Alytaus rajone dėl gaisro ir jo padarinių paskelbta ekstremali situacija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi