Kur važiuojam? Dėl geležinio charakterio „piranija“ ir „žudike“ vadinama Asadauskaitė: esu toks pat žmogus, kaip ir jūs

Tokijo olimpinių žaidynių sidabro nugalėtoja, Londono olimpinių žaidynių čempionė, dukart pasaulio ir daugkartinė Europos čempionė Laura Asadauskaitė sėdusi į Nomedos Marčėnaitės vairuojamą automobilį pirmiausia nustebina, pareiškusi, kad filmavimui ji trumpam „atsiprašė iš darbo“. Darbu ši smulkaus sudėjimo nuolat besišypsanti moteris vadina kasdienes treniruotes.

Nuo 8 valandos ryto iki 20 valandos intensyviai sportuojanti čempionė labiau atsipalaiduoti sau leidžia sekmadieniais. Tada prisipažįsta visą laiką skirianti savo šeimai: vyrui Andrejui Zadneprovskiui ir judviejų dukrytei, vienuolikametei Adrianai.

Jos kelias link olimpinių bei pasaulio čempionės titulų penkiakovėje tik iš šalies atrodo lengvas ir sklandus. Kiek save atsimena Nomedos pašnekovė, sportas, aktyvi veikla ją lydėję nuo pat vaikystės. Pokalbyje su laidos vedėja, Laura prisimena, kad buvo metas, kai jos talentu ir perspektyvomis abejoję net artimiausi žmonės ir pripažinti penkiakovės specialistai. O prisiminus ankstesnes patirtis bei nusivylimus plaukimo sporte, beribį pasitikėjimą savo jėgomis ir užsispyrimą siekiant tikslo, galima būtų sukurti tikrais įvykiais paremtą scenarijų Holivudo filmui.

Kokį kriminalinį instinktą, pasak trenerių, turi Laura? Kaip olimpinę ir pasaulio čempionę juokais vadina draugai? Ir koks likimas laukia varžybų metu į Lauros akiratį patekusių varžovių? Atsakymus sužinosite jau šį antradienį pažiūrėję Nomedos Marčėnaitės vedamą LRT mediatekos laidą „Kur važiuojam?“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau