Kur važiuojam? Privatų gyvenimą saugantis ir populiarumo nesivaikantis Ramūnas Zilnys: nemėgstu savęs brukti žmonėms

Televizijos ir radijo žurnalistas, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys atsakydamas į laidos vedėjos kvietimą pasivažinėti prisipažino automobilio nevairuojąs, todėl su džiaugsmu priėmęs Nomedos pasiūlymą. Tik pradėjus kelionę, ją paženklino keletas keistų nutikimų: kelią perbėgo katė, įvyko nedidelė avarija ir galiausiai – ant Nomedos automobilio iš danguje praskrendančios varnos snapo nukrito gerokas gabalas apgraužtos vištos, įskeldamas priekinį stiklą. Nors ir pažymėta šiais mįslingais ženklais, kelionė įvyko.

Šmaikštus kalbintojas, dėmesingas pašnekovas, greitakalbe žeriantis begalinį informacijos srautą ir tuo pačiu puikiai artikuliuojantis kiekvieną žodį – vertas aukščiausio apdovanojimo už antro plano rolę, teigia laidos „Kur važiuojam?“ vedėja Nomeda Marčėnaitė.

Gimęs Kaune, savo jaunystės metus praleidęs pilkuose Savanorių prospekto kiemuose. Ramūnas prisimena anksti išmokęs ir labai pamėgęs skaityti, todėl didžiulė biblioteka senelio namuose buvo tapusi mėgstamiausia vieta. Anksti susidomėjęs populiariąja muzika, teigia išmokęs lenkiškai tik todėl, kad tuo metu šia kalba būdavo galima nusipirkti popmuzikos žurnalų, sužinoti apie jaunimo garbinamų žvaigždžių gyvenimą.

Kuklumu pasižymintis muzikos apžvalgininkas privengia perdėto viešumo. „Nemėgstu savęs brukti žmonėms, tik darau tai, kas patinka ir tai, ką moku geriausiai. Nelaikau savęs žvaigžde ar žinomu žmogumi, tiesiog tokia yra darbo televizijos ar radijo eteryje specifika ir kaina. Man vis dar sunku priprasti prie to, kad gatvėje sutikti nepažįstami žmonės sveikinasi ar prašo autografo“, – teigia Nomedos pašnekovas.

Dabar daugumai televizijos žiūrovų „Eurovizijos“ konkursas asocijuojasi ne tik su įspūdingu televizijos šou, bet ir su įsimenančiu naujuoju populiaraus konkurso vedėju. Aiškiai ir šmaikščiai artikuliuojama Ramūno minčių greitakalbė, pozityvaus humoro jausmas ir taiklios pastabos apie vykstančius pasirodymus sužavėjo „Eurovizijos“ klausytojus. Kaip sako Ramūnas, būtent po „Eurovizijos“ debiuto muzikos apžvalgininką vis dažniau atpažįsta gatvėje, prašo autografo ar kartu nusifotografuoti.

Koks buvo pirmasis didelis Ramūno uždarbis ir kam jis išleido didžiąją dalį gautų pinigų? Kokio Holivudo aktoriaus antrininkas galėtų būti Ramūnas Zilnys? Kodėl garsusis muzikos apžvalgininkas buvo išmestas iš muzikantų kambario? Visa tai sužinosite pažiūrėję Nomedos Marčėnaitės vedamą laidą „Kur važiuojam?“.

Pokalbių laida transliuojama kiekvieną antradienį portale LRT.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau