Kur važiuojam? Indrė Stonkuvienė: niekada neįsivaizdavau, kad išsiskirsiu, bet dabar tai – skaudus laimėjimas

Pirmi susimatymai su Indre vyko įvairiose laidose kalbantis apie socialinius projektus prie kurių abi, vienaip ar kitaip, esam prisidėjusios, kalba laidos vedėja Nomeda Marčėnaitė. „Jau vėliau sužinojau, kad ši jauna, žavi, empatiška moteris patinka ne man vienai – tūkstančiai sekėjų socialiniuose tinkluose stebi kaip ji augina vaikus, džiaugiasi gyvenimu ir rūpinasi tais, kuriems labiausiai reikia paramos.“

Ji buvo viena pirmųjų influencerių Lietuvoje, socialinių tinklų pagalba subūrusi gausią sekėjų auditoriją. Keldama nuotaikingus vaizdo įrašus, suprasdama socialinių tinklų galią ir savo, kaip nuomonės formuotojos atsakomybę, įkurtose tinklalaidėse bei labdaros inciatyvose į viešumą kelia moterims ir mamoms aktualias problemas. Šiuo metu I. Stonkuvienės paskyrą socialiniame tinkle „Instagram“ seka daugiau nei 250 tūkstančių vartotojų, o šiandien ji viena labiausiai verslo geidžiamų ir brangiausiai apmokamų nuomonės formuotojų.

Laidos vedėjos vairuojamam automobiliui riedant Vilniaus gatvėmis, Nomedos pašnekovė prisimena sunkų atėjimą į šį pasaulį. Pirmuosius gyvenimo metus praleidusi ligoninėse ir sanatorijose, Indrė nepaliauja dėkoti savo tėveliams už didžiules pastangas ir tikėjimą traukiant savo vaiką iš mirties gniaužtų. Juokiasi, kad su vyresne sese susipažinusi būdama trijų metų, kai klastingi negalavimai atsitraukė ir tik tuomet pagaliau galėjusi sugrįžti namo. Mokykloje buvusi tikra aktyvistė, nuolat dalyvavusi visose užklasinėse veiklose, reiškėsi saviveikloje, anksti supratusi užrašyto bei ištarto žodžio galią, prisimena vieną vasarą susilažinusi su drauge, kas daugiau knygų perskaitys mokyklinių atostogų metu.

Nustojusi įrodinėti, kad yra tokia kaip visi, Indrė prisipažįsta pamažu pradėjusi atrasti save, kaip kūrybingą asmenybę. Pati augindama du mažamečius vaikus, suprasdama, kad informacijos apie psichologinius moters pasikeitimus gimus vaikams labai trūksta, Indrė Stonkuvienė parodijuodama „tobulas mamytes“ kuria humoru persunktus vaizdo siužetus, kuriuose be kita ko skatina jaunas moteris domėtis savimi, savo jausmais, savo kūnu ir psichinėmis būsenomis. Indrė neslepia, kad sunkiai pergyvenusi skyrybas, kreipėsi pagalbos pas profesionalius psichologus. Prisimindama patirtą skausmą ir neišsipildžiusius lūkesčius, dabar prisipažįsta dažnai „išjungianti“ protą ir duodanti valią jausmams. Tikinti, kad tiktai tokiu būdu, nieko nenutylint ir atvirai reiškiant jausmus mylimiems žmonėms galima pajusti gyvenimo pilnatvę.

Koks buvo antrasis Indrės žodis išmokus ištarti pirmąjį? Kuo šiandien galima papirkti garsiausią šalies nuomonės formuotoją? Kokį renginį labiausiai norėtų suorganizuoti Indrė Stonkuvienė, kad jaustųsi viską padariusi ir galėtų ramiai pasitraukti į užtarnautą poilsį, sužinosite pažiūrėję Nomedos Marčėnaitės vedamą laidą „Kur važiuojam?“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau