Kur važiuojam? Dėl nervinio išsekimo darbą radijuje palikęs Aistis Mickevičius: eterio metu man kvietė greitąją

Tyliai kalbantis, nemėgstantis viešumos ir intravertiškas, bet ryškius personažus kuriantis, nebijantis savęs išbandyti skirtinguose amplua Aistis man visuomet buvo įdomus kontrastais, sako laidos „Kur važiuojam?“ vedėja Nomeda Marčėnaitė. „Pokalbis automobilyje beveik toks pats geras kaip pačioje jaukiausioje namų vietoje – virtuvėje. Ten pašnekovas arti, o temos ne apie orą, bet apie gyvenimą: lemtingus pasirinkimus, sėkmingus sprendimus, baimes, mirtį ir... apie kvepalus.“

Gimęs ir užaugęs Vilniuje, Naujininkų rajone, Aistis Mickevičius prisipažįsta esąs „asfalto vaikas“. Geriausias poilsis nuo nesibaigiančių darbų, vaidmenų, renginių, žinoma, atostogos, tačiau ne nuošaliuose gamtos kampeliuose, bet didžiausiuose pasaulio miestuose: Paryžiuje, Niujorke, Londone... Vis dėlto savo namais vadina nuolat besikeičiantį Vilnių, į kurį smagu nuolat sugrįžti ir miela gyventi.

Vaikystėje sako buvęs geras, ramus vaikas. Daug skaitydavęs, piešdavęs ir klausydavęs muzikos. Aistis prisimena, kad atėjęs į svečius pas gimines ar tėvų draugus mėgdavęs išversti drabužių spintas ieškodamas įdomesnių apdarų. Jais apsitaisęs persikūnydavo į kokį nors personažą ir surengdavo svečiams nedidelius pasirodymus. Sulaukęs aplodismentų ir pripažinimo, suprato galįs prajuokinti ar nustebinti žmones. Nors jaunojo aktoriaus talentas kurį laiką varžėsi su dailininko gabumais, Aistis Mickevičius pasirinko studijas Muzikos ir teatro akademijoje. Visgi labiausiai norėjo būti klounu ir net rimtai svarstė apie studijas Maskvos cirko mokykloje.

Tuo metu, kaip teigia Aistis Mickevičius, aktorių niekam nereikėję. Studijas baigę jaunuoliai buvo priversti patys ieškotis darbo, ir nebūtinai teatre. Paskatintas savo dėstytojo, Nomedos pašnekovas įsidarbino populiarioje radijo stotyje. Šiame darbe pasiekęs karjeros aukštumas, prisipažįsta nebegalėjęs toliau tęsti karjeros dėl nuolatinės įtampos, streso ir sveikatos sutrikimų rytinio eterio laiku. Aistis prisipažįsta pagal vidinį biologinį laikrodį esąs „pelėda“, todėl nuolatinis darbas nuo ankstyvo rytmečio gerokai nualino organizmą.

Kas ankstyvo įsimylėjimo laikais suorganizavo pirmąjį Aisčio pasimatymą? Į kokią garsenybę nuo vaikystės siekė būti panašus Aistis Mickevičius? Kokiomis nuotaikomis šiandien gyvena aktorius, renginių vedėjas, TV projektų dalyvis, kvapų ir vizualinis menininkas, parfumeris, nišinės autorinės parfumerijos prekinio ženklo kūrėjas, sužinosite pažiūrėję Nomedos Marčėnaitės vedamą laidą „Kur važiuojam?“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau