Naujienų srautas

Tavo LRT2018.11.07 10:14

I. Zasimauskaitė kviečia gerbėjus tapti naujos dainos dalimi

LRT.lt 2018.11.07 10:14

Intensyviai besiruošdama savo padėkos koncertui „Eurovision Afterparty“, Ieva Zasimauskaitė pristato naują dainą „Apkabink“. Melomanus pirmą kartą pasieks kūrinys, kurio muzikinė dalis jau baigta, tačiau vaizdo klipas – dar ne. Jame nusifilmavo pati atlikėja, bet dar trūksta svarbiausios dedamosios – gerbėjų.

Klipe palikta vietos kiekvienam – mylinčiam, svajojančiam ir norinčiam prisiminti, kaip gera būti kartu.

„Filmuojant klipą apsikabinti kviesime visus: tėvus, draugus, mylimuosius, vaikus, šeimas. Visai nesvarbu, kas tai darys, svarbu, kad kai ką nors apkabini, jie nueina šypsodamiesi ir širdy pasidaro šilta, – sako Ieva. – Su tais, kurie myli, sieksiu apsikabinimų rekordo.“

Užkrėsti gerumu kitus ir pasiryžti įgyvendinti jautrią ir šiek tiek beprotišką idėją, kaip sako atlikėja, pakuždėjo pati daina – „Apkabink“. „Noriu, kad kuo daugiau mūsų turėtų progą prisiliesti prie muzikos ir patirtų nepamirštamas akimirkas, kurias sukuriame kartu.“

Pagrindinė sąlyga, norintiems pasinaudoti unikaliu šansu ir nusifilmuoti dainos klipe, – turėti Ievos padėkos koncerto „Eurovision Afterparty“ bilietą ir registruotis video filmavimams. Europoje analogų neturintis renginys sieks ir apkabinimų rekordo. Tikimasi, kad pavyks suburti kuo daugiau Ievos gerbėjų bendram apsikabinimui.

Baigtas filmuoti dainos „Apkabink“ video klipas pirmą kartą pristatytas gruodžio 16 d. „Eurovision Afterparty“ koncerto finalo metu, Kauno „Žalgirio“ arenoje. „Man tai – svajonės išsipildymas. Tai mano draugystės koncertas kartu su mylimiausiais EUROVISION 2018 atlikėjais ir visais gerbėjais Lietuvoje. Pasimatome jau labai greitai“, – šypsosi atlikėja.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi