Naujienų srautas

Tavo LRT2015.10.07 17:20

„Auksinio proto“ mūšiai – jau ir išmaniojoje programėlėje

LRT.lt 2015.10.07 17:20

Populiarusis LRT intelektinis žaidimas „Auksinis protas“ nuo šiol pasieks dar didesnę auditoriją – Lietuvoje ir bet kurioje kitoje šalyje. Gera žinia „Auksinio proto“ gerbėjams: norint sužaisti protų mūšyje jau nebūtina sėdėti prie televizoriaus ekrano arba keliauti į LRT studiją.    

Žaidimo „Auksinis protas“ naujiena gerbėjams – mobiliesiems telefonams ir išmaniesiems įrenginiams skirta programėlė, su kuria žiūrint laidą galima telefone matyti klausimus, atsakinėti ir tapti žaidimo dalyviu. 

Kol laida nerodoma per televiziją, žaidėjai gali treniruotis atsakinėdami į klausimus treniruočių režimu, kur yra sudėti visi „Auksinio proto“ abiejų sezonų praėjusių laidų klausimai. 

„Auksinio proto“ transliacijos metu klausimus žaidėjai matys tuo pačiu metu, kai jie rodomi televizorių ekranuose. Tačiau mobiliąsias programėles naudojantys žaidėjai į klausimus turės atsakyti greičiau už laidos dalyvius. 

Pasibaigus laidai, žaidėjai pamatys savo etapų rezultatus. Rezultatų puslapyje bus galima pamatyti ne tik asmeninius, bet ir konkrečios laidos visų žaidėjų rezultatus, taip pat ir bendrą rezultatų lentelę. 

Tai jau antroji LRT programėlė, skirta intelektiniam žaidimui. Jau keletą metų su kitais laidos žiūrovais varžosi ir „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėlės vartotojai. Plačiau apie LRT programėles čia

Žaidimo AUKSINIS PROTAS gerbėjams – mobiliesiems telefonams skirta programėlė, su kuria žiūrint laidą galima telefone matyti klausimus, atsakinėti ir tapti žaidimo dalimi!Šiuo metu Android, o netrukus ir iOS platformose.www.lrt.lt/programeles

Posted by LRT on 2015 m. spalio 7 d.
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą