captcha

Jūsų klausimas priimtas

Programėlės

LRT.lt naujienų portalas

Mobili naujienų portalo LRT.lt programėlė, leisianti greitai ir patogiai sekti aktualiausius Lietuvos ir užsienio įvykius, stebėti tiesiogines LRT televizijos ir radijo transliacijas, peržiūrėti programų gidą bei mediatekos vaizdo ir garso archyvą.

Programėlėje galite tiesiogiai žiūrėti tris TV kanalus – LRT TELEVIZIJĄ, LRT KULTŪRĄ, LRT LITUANICĄ, ir klausytis trijų radijo programų – LRT RADIJO, LRT KLASIKOS ir LRT OPUS.

 

Auksinis protas

Neregėto masto LRT intelektinis žaidimas „Auksinis protas” populiarumu pranoksta visas prognozes. Tai – intelektinis produktas, skirtas mąstančiam žmogui, tai – pramoga ir švietimas, tai – puikus kiekvieno trečiadienio vakaras su žaidimo kūrėjais Arūnu Valinsku ir Andriumi Tapinu.

Tačiau šiais laikais laukiant „Auksinio proto” nebūtina sėdėti prilipus prie televizoriaus ekrano arba veržtis į studiją, norint sužaisti protų mūšyje! Žaidimo „Auksinis protas” naujiena gerbėjams – mobiliesiems telefonams skirta programėlė, su kuria žiūrint laidą galima telefone matyti klausimus, atsakinėti ir tapti žaidimo dalimi.

Kol laida nerodoma per televiziją, žaidėjai gali treniruotis atsakinėdami į praėjusių sezonų klausimus treniruočių režimu, kur yra sudėti visi pirmojo „Auksinio proto” sezono ir naujojo sezono praėjusių laidų klausimai. „Auksinio proto“ laidos metu klausimus žaidėjai matys tuo pačiu metu, kai jie rodomi televizorių ekranuose. Tačiau mobiliąsias programėles naudojantys žaidėjai į klausimus turės atsakyti greičiau už laidos dalyvius. Pasibaigus laidai, žaidėjai pamatys savo etapų rezultatus. Rezultatų puslapyje bus galima pamatyti ne tik asmeninius, bet ir konkrečios laidos visų žaidėjų rezultatus, taip pat ir bendrą rezultatų lentelę.

Populiarusis „Auksinis protas” tapo mobilus, jaunatviškas ir pasiekiamas bet kuriam žaidėjui bet kuriame mieste, bet kurioje šalyje!

 

LRT pasakos

Nuo šiol vaikai į sapnų karalystę galės leistis lydimi garsiausių Lietuvos aktorių ir diktorių įskaitytų pasakų, kurių galima klausytis mobiliesiems įrenginiams skirtoje programėlėje „LRT pasakos“.

Čia patalpinta daugiau kaip penkios dešimtys vaikų pamėgtų pasakų iš LRT aukso fondo. Pasakas įskaitė Elvyra Žebertavičiūtė, Vytautas Rumšas, Lilija Žadeikytė ir kiti iškiliausi Lietuvos „balsai“. Klausydami programėlėje esančių įrašų vaikai gali piešti iliustracijas savo mylimiausioms pasakoms ir nusiųsti jas į programėlės galeriją. Pasakas galima reitinguoti, jomis dalintis su draugais socialiniuose tinkluose.

 

LRT.lt aplikacija išmaniajam TV

Tai pirmoji nemokama transliuotojo programėlė (application) išmaniesiems televizoriams Lietuvoje. Naujausios laidos, sporto įvykiai, archyviniai kadrai, filmai, LRT.lt Mediatekos vaizdo ir garso kolekcija – dabar ir jūsų išmaniuosiuose Samsung televizoriuose – lengvai prieinama jums patogiu metu.

Balsuok!

Programėlė „Balsuok!“ yra skirta išgirsti šiuolaikinėms technologijoms atvirų žmonių nuomonę.

Nuo šiol su „Balsuok!“ galėsite atiduoti balsus įvairių LRT laidų ir renginių metu, todėl nepraleiskite progos parodyti savo nuomonę! Dalyvaukite tiesioginėse laidos „LRT forumas“ diskusijose aptariant aktualiausias Lietuvos ir pasaulio naujienas ir problemas.

Televizija ir išmaniosios technologijos susipynė į vieną visumą, o tai yra itin svarbus žingsnis populiarinant mobiliųjų technologijų kultūrą Lietuvoje.

 

Gustavo receptai

Džiugi naujiena visiems „Gustavo enciklopedijos“ mėgėjams – mobili programėlė „Gustavo receptai“. Joje rasite geriausių laidose gamintų patiekalų receptus su dailiomis iliustracijomis ir lengvomis instrukcijomis. Turėsite galimybę pamatyti viso gaminimo proceso vaizdo įrašą ir Gustavo padedami paruošti puikų užkandį ar desertą. Specialiai jums sukūrėme patogų laikmatį, kiekio vienetų keitiklį ir paprastą pirkinių užrašinę.

Ką tik savo sukurtais kulinariniais šedevrais pasidalinkite su draugais „Facebook“ paskyroje arba nusiųskite jiems nuotrauką elektroniniu paštu.

“Gustavo receptai” – nors griūk, kaip skanu!

 

Lietuvos tūkstantmečio vaikai

Laida geriausiems ir gudriausiems! Jūs taip pat norite pasivaržyti su laidos dalyviais? Galite tai padaryti savo išmaniajame telefone, naudodamiesi „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėle. Atsisiųskite šią programėlę iš „Google Play", „iTunes store“ bei „Microsoft Store“.

Laidos metu savo išmaniuoju telefonu galėsite atsakinėti į klausimus ir varžytis su kitais žiūrovais. Prie kiekvieno klausimo bus pateikti atsakymų variantai ir duotas laikas pažymėti savo atsakymo variantą. Ar jis teisingas, galėsite sužinoti realiu laiku žiūrėdami laidą. Kiekvieno turo taškai bus skaičiuojami, o laidos pabaigoje geriausi užregistruoti rezultatai bus parodyti televizoriaus ekrane.

  

 

 LRT grotuvas

 LRT Grotuve išvysite ir išgirsite Lietuvos Nacionalinio Radijo ir Televizijos kanalų transliacijas. Programėlėje galite žiūrėti tris TV kanalus – LRT       televiziją, LRT Kultūrą bei LRT Lituanica, ir klausytis trijų radijo programų – LRT radiją, LRT Klasiką bei LRT Opus.

 LRT Grotuve taip pat rasite savaitės TV programą ir galėsite patogiai užsisakyti priminimus apie pamėgtas laidas.

   

 

 

 

LRT VR (Virtuali Realybė)

Mobilioji aplikacija „LRT VR“ vartotojus perkels į virtualiąją realybę ir pakvies dalyvauti virtualiame ture po LRT TV užkulisius, pateiks 360° vaizdo įrašus iš renginių ir išskirtinių vietų. Vaizdo įrašai atsiunčiami į telefoną, todėl vėliau programėle galima naudotis ir be interneto ryšio!

 

 

 

 

 

Turint klausimų ar pastabų dėl programėlių veikimo, kreipkitės el. paštu: programeles@lrt.lt

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...