Sportas

2021.08.16 12:38

CSKA klubo prezidentas nemano, kad Grigonis šiuo metu yra pirmo ryškumo žvaigždė

LRT.lt2021.08.16 12:38

Maskvos CSKA klubo prezidentas Andrejus Vatutinas mano, kad Marius Grigonis dar nėra pirmo ryškumo žvaigždė ir kalbėjo apie Aleksejaus Švedo sugrįžimą į komandą.

A. Vatutinas apie šiuos dalykus kalbėjo interviu „Sport Express“ žurnalistui Timurui Ganejevui metu.

Šiais metais sutartį su Maskvos CSKA pasirašęs M. Grigonis prisijungė prie ekipos, kuri savo gretose turi eilę žvaigždžių – tiesa, tokia lietuvio dar nelaiko A. Vatutinas.

„Vadinti Marių pirmo ryškumo žvaigžde dar yra anksti. Aš tikiuosi, kad jis užsitarnaus šį statusą vilkėdamas CSKA marškinėlius“, – teigė sport-express.ru cituojamas CSKA klubo prezidentas.

A. Vatutinas taip pat prabilo ir apie naujausią CSKA pirkinį – A. Švedą.

Priminsime, kad Maskvos CSKA klubas oficialiai patvirtino, kad sudarė sutartį su Rusijos krepšinio žvaigžde Aleksejumi Švedu. 32-ejų metų snaiperis pasirašė kontraktą pagal formulę „1+1“.

A. Švedas į CSKA grįžta po devynerių metų pertraukos. 2006-aisiais šiame klube profesionalo karjerą pradėjęs rusas 2012-aisiais išvyko į Minesotos „Timberwolves“ ir karjerą tęsė kituose klubuose.

Kalbėdamas apie A. Švedo sugrįžimą, A. Vatutinas sport-express.ru teigė, kad tai buvo šansas, kurio klubas negalėjo praleisti ir teigė manąs, kad Dmitriui Itoudžiui pavyks rasti tinkamą vietą žaidėjui aikštėje.

Interviu metu buvo prisiminta ir Mike`o Jameso situacija – žaidėjas paliko klubą, bet jo kontraktas dar nėra oficialiai nutrauktas. Paklaustas ar jau yra sutarta dėl kontrakto nutraukimo, A. Vatutinas atsakė, kad nenori viešai diskutuoti šia tema.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt