Muzika

2019.03.30 10:36

„Solo Ansamblis“ koncerte – šokiai iki ryto ir konfeti lietus

LRT.lt2019.03.30 10:36

Grupė „Solo Ansamblis“ surengė įsimintiną premjerą. Daugiau nei tūkstantis gerbėjų penktadienį susirinko į Vilniaus klubą „Kablys“ sutikti naujausią grupės kūrinį „Dansingas“, išleistą vinilinėje plokštelėje. Kartu pasirodyti specialiai šiam koncertui atvyko ir italų prodiuserių duetas „Boot & Tax“, pristatę singlo remiksą, taip pat išleistą vinile. Itališko „sad dance“ atlikėjai ir pradėjo vakarą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vis naujų pasirodymo formų ieškanti grupė nenuvylė savo gerbėjų. Tradicija tapusiame autoriniame pavasario koncerte buvo kruopščiai suderintos visos detalės – nuo itin stilistiškai artimų scenos partnerių iki Vilniuje dar nematytų techninių sprendimų.

Šiuolaikinės elektronikos naktis „Dansingas“, susirinkusiems padovanojo nepamirštamą išgyvenimą, kuriame liejosi šampanas ir snigo konfeti. Sausakimša salė stebėjo trimatę audiovizualinę istoriją, kurios viduje pasirodymą atliko muzikantai. Tokį efektą sukūrė ir grupės narių sumanymą įgyvendino Berta Bocullo ir Liepa Masiulytė, masyviai scenos dekoracijai panaudojusios 630 kv. m. audinio.

Naujausias grupės kūrinys „Dansingas“ atgimė ne tik daina ir riboto tiražo plokštele. Visai prieš koncertą, trečiadienio vakarą vykusiame vinilo sutikimo vakare grupė pristatė ir kitas kūrinio dalis: dainoje skambančius žodžius įkūnijusią Laimos Stasiulionytės fotografijų parodą, pirmąją atributiką su „Dansingo“ simboliu tapusiu raiteliu. Ateityje grupė planuoja pristatyti ir vaizdo klipą.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.