Muzika

2021.08.18 13:11

Pamatykite: atlikėja Ingaja pristato sapnų pasaulio įkvėptą dainą ir klipą „Awakening”

LRT.lt2021.08.18 13:11

Beveik prieš metus išleidusi debiutinį albumą „Reverie”, pajūrio alternatyvios muzikos atlikėja Ingaja grįžta su nauju kūriniu „Awakening”, muzikiniu klipu ir užuominomis apie rugsėjo pabaigoje išleidžiamą naują minialbumą.

Ingajos kūrinys „Awakening” atspindi jausmą, kai viskas, ką žinojai, išnyksta, kai lieki vienas su savimi. Dainoje įprasminamas pabudimas iš sapno būsenos, kurioje dažnai gyvename ir pernelyg ilgai liekame neigimo būsenoje, nenorėdami pripažinti savo realybės.

Atlikėja sukuria savitą sapno pasaulio dimensiją, kurioje galima rasti atsakymus į realiame gyvenime ramybės neduodančius klausimus. Muzikiniame klipe vyraujanti atmosfera ir Ingajos kostiumas imituoja sapnų gijas – vidinį sielos žemėlapį.

„Sapnai yra būdas, kuriuo galime geriau pažinti save. Tai unikali galimybė užmegzti ryšį su savo vidiniu pasauliu ir atrasti begalę sluoksnių jame. Kaip teigė garsus psichologas Erichas Frommas, sapnai yra tarsi mikroskopas, pro kurį kiekvienas galime pažvelgti į užslėptus sielos išgyvenimus.

Tai yra svarbus bendravimo būdas su pačiu savimi. Kiekvienas sapnas gali suteikti daug vertingos ir prasmingos informacijos. Stebėdamas simbolių užuominas, žmogus galėtų geriau suvokti save ir susipažinti su savo autentiško balso išmintimi”, – mintimis dalinasi Ingaja.

Atlikėja ir dainų kūrėja iš Klaipėdos Ingaja šiemet pateko į „Note Lithuania“ rinktinę, taip pat buvo atrinkta į įdomiausių atlikėjų šimtuką festivalio „Liverpool Sound City” konkurse „Bandzai”.

Atlikėja per muziką siekia užmegzti ryšį su klausytoju ir įkvėpti kitus savo vidinių, autentiškų tiesų paieškoms.

Prie kūrinio ir rugsėjį pasirodysiančio minialbumo prisidėjo kūrėjas Adas Gecevičius, kuris įnešė naujų skambesio atspalvių ir daugiasluoksniškumo. Muzikinį klipą nufilmuoti padėjo asociacija LATGA.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt