Muzika

2020.04.03 15:34

Pamatykite: Leonas Somovas ir Šveicarijoje gyvenanti Ginta pristato kalnuose filmuotą klipą „Pray“

LRT.lt2020.04.03 15:34

Žinomas Lietuvos muzikos prodiuseris Leonas Somovas ir Šveicarijoje gyvenanti lietuvių atlikėja Ginta penktadienį pristatė naują kartu įrašytą dainą ir vaizdo klipą „Pray“.

Kūriniais „Shanghai“ ir „Tattoo“ nemažą dėmesį Šveicarijoje ir keliose kitose šalyse pelniusi atlikėja Ginta naująjį kūrinį vadina labai tinkamu šiems sudėtingiems laikams.

Kaip rašoma pranešime spaudai, ši adrenalino kupina daina puikiai tinka šokių aikštelei – net jei šiuo metu tai yra jūsų namų balkonas. Ji paryškina pozityvią pasaulį krečiančios krizės pusę – galimybę surasti artimesnį ryšį su savo artimaisiais ir gebėjimus atrasti naujų problemų sprendimo būdų.

Paryžiuje, Milane ir Lietuvoje įrašyta daina – pirmasis anglų kalba įrašytas Gintos kūrinys.

Dainos vaizdo klipą sukūrė režisierius ir prodiuseris Aleksandras Brokas.

Anot jo, Šveicarijos Alpėse nufilmuotas klipas pradėtas kurti pernai rudenį, kai niekas nenujautė, kokią sumaištį 2020-aisiais sukels koronaviruso pandemija.

„Žiūrint šiandien, klipas – kone pranašiškas ir verčiantis susimąstyti, kokia tikrovė mus supa. Klipas rodo, kad įmanoma įveikti iššūkius, kuriuos gyvenimas mums siunčia, ir galiausiai suprasti, kad svarbiausia – jausti vienybę ir artumą“, - sako režisierius.

„Esu laimingas, kad sutikau Gintą, ji labai talentinga. Kurti šią dainą kartu buvo labai lengva, puikiai praleidome laiką Šveicarijos kalnuose su filmavimo komanda.

Tikiuosi, kad „Pray“ suteiks klausytojams stiprių ir pozityvių minčių, padės neįprastas situacijas įveikti kartu“, - sako L. Somovas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.