Naujienų srautas

Muzika2019.07.05 10:56

Netikėtas duetas: Niko Barisas ir Justinas Jarutis pristato kartu sukurtą dainą

LRT.lt 2019.07.05 10:56

Kylantis hiphopo atlikėjas Niko Barisas kartu su roko grupės „Freaks On Floor“ lyderiu Justinu Jaručiu pristato nauja singlą „Pasakysiu tau“.

Netikėtas duetas kartu parašė emocingą, trepo ritmais ir gitaromis apipintą kūrinį. Talentingi kūrėjai susipažino tik
pernai TV šou filmavimuose, bet nedrąsiai prasidėjusi draugystė greitai davė kūrybos vaisių. Idėja sumaišyti repo ir roko žanrų elementus papildys „OpenPlay“ įrašų kompanijos muzikinį katalogą.

„Kūryba kartu buvo vienas malonumas. Gera, kai žmogaus požiūris į darbą yra profesionalus ir laisvas“, – Justinas Jarutis džiaugėsi, kad darbai vyko labai greitai ir sklandžiai.

„Su Justinu atvykus į studiją bandyti kurti kūrinį, iškart pamačiau – jis profesionalas. Gal iš pradžių man buvo kiek nedrąsu, bet iškarto supratau, kad bus puikus bendradarbiavimas. Justinas žino, ką daro, todėl laikas studijoje buvo produktyvus, daug ko išmokau“, - pasakojo jaunasis talentas Niko.

Niko Barisas 2019-uosius pradėjo pasirodydamas muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. Per pusę metų atlikėjas išleido net 5 kūrinius ir nemažindamas tempo kartu su „OpenPlay“ prodiuserių komanda jau dėlioja debiutinio albumo ir albumo turo planus.

Vasarą atlikėją bus galima išvysti didžiausiuose Lietuvos festivaliuose: „Radistai Village“, Karklėje, „Granatos Live“.

Būtent „Granatos Live“ festivalio organizuojamame renginyje Vasaros Terasoje Vilniuje jau šį šeštadienį bus galima išgirsti gyvą Niko Bariso pasirodymą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą