Naujienų srautas

Muzika2019.06.12 13:02

Išgirskite: kylantis hiphopo atlikėjas Niko Barisas pristato naują dainą „Ką tu man?“

LRT.lt 2019.06.12 13:02

Hiphopo atlikėjas Niko Barisas pristato naujausią solinę dainą „Ką tu man?“.

Naująjį kūrinį, kuriame susipynusios emocijos žinomos kiekvienam, kuriam kada nors teko išgyventi santykių pabaigą, atlikėjas įrašė kartu su žinomu muzikos prodiuseriu iš Didžiosios Britanijos Jojo F.

Tai yra jau ketvirtasis Niko Bariso singlas, kurį išleidžia „OpenPlay“ komanda.

Hiphopo atlikėjas Niko Barisas neslepia, kad šį kartą nauja daina gimė spontaniškai ir neplanuotai. Tai įvyko, kai netikėtai į Lietuvą iš Jungtinės Karalystės kelioms dienoms atvyko geras Niko bičiulis ir muzikos prodiuseris Giuseppe Farinella.

Jojo F pseudonimu besivadinantis muzikos kūrėjas ir prodiuseris, Vilniuje viešėjęs kelias dienas, kartu su Niko apsilankė įrašų studijoje, kur įrašė demonstracinę naujos dainos versiją.

„Jau studijoje supratau, kad gimsta naujas dėmesio vertas kūrinys: lengvai gimė pagrindinė melodija ir pradinis tekstas. Vos išvykus Jojo, parašiau galutinę dainos teksto versiją ir užbaigiau įrašus“, – dainos kūrybos procesą prisimena Niko Barisas.

„Visi mano kūriniai yra apie santykius. Naujoji daina „Ką tu man?“ taip pat nėra išimtis. Šioje dainoje susipynė pačios įvairiausios emocijos, kurios užplūsta, kai supranti, kad viskas baigta“, - priduria atlikėjas.

Kasparas Barisas, žinomas kaip Niko Barisas, hiphopo atlikėjo muzikinę veiklą pradėjo 2013 m. Nuo 2016 m. jis prisijungė prie komandos „8 Kambarys“. Solinio atlikėjo pozicijas Niko sutvirtino pernai išleidęs dideliu hitu tapusį kūrinį „Ieškau“ (kartu su „8 Kambarys“), kuris „YouTube“ kanale buvo peržiūrėtas daugiau nei 3 mln. kartų.

Nemažais hitais tapo kitos dvi atlikėjo solinės dainos „Butas, kuriame gyvenom“ ir „Taisyklės lieka mano“.

Pernai Niko Barisas kartu su „8 kambarys“ komanda surengė pasirodymus Vilniaus miesto festivalyje „M.A.M.A. vasara“ ir Vasaros terasoje. Taip pat atlikėjas koncertavo „Adform“ kiemelyje ir klube „Gargaras“ Kaune. Metus Niko Barisas užbaigė didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje vykusiame „Radistai & Friends“ šou, o 2019-uosius pradėjo pasirodydamas muzikos apdovanojimuose M.A.M.A.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą