Muzika

2019.07.24 18:35

Festivalyje „Loftas Fest“ gros ir tamsos iliuzionistai „Solo Ansamblis“

LRT.lt2019.07.24 18:35

Naujamiestyje įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ rudenį pradės urbanistiniu muzikos ir menų festivaliu „Loftas Fest’19“.

Pasirodymams sukvietę tokias žvaigždes kaip „Modeselektor“, „Shortparis“ ir „Shame“, festivalio organizatoriai nepamiršo ir svarbių ir laukiamų vardų iš Lietuvos.

Karjeros pakilimą išgyvenantys, savito „sad dance“ (liūdnojo šokio) stiliaus atlikėjai „Solo Ansamblis“, garsėjantys įtraukiančiais atmosferiniais pasirodymais stos greta garsiausių „Loftas Fest’19“ svečių.

Įsitvirtinę Lietuvos scenoje muzikantai vis dažniau pasirodo tarptautiniuose muzikos festivaliuose, tarp kurių: „Eurosonic“, „Reeperbahn“, „Nouvelle Prague“ ir kiti bei renka pilnas sales čia Lietuvoje, o „Loftas Fest“ taps paskutine jų festivaline stotele.

Grupės nariai neslepia, kad groti vienoje scenoje su garsiaisiais „Modeselektor“ jiems yra malonus įvykis, mat prodiuseriai iš Berlyno savotiškai įkvėpė ir pačią grupę.

„Ar jie mums padarė įtaką? Vienareikšmiškai taip, ir labai stiprią, tačiau ne atskambių, tonų ar kitų muzikinių elementų prasme. Mums jie pirmiausia rezonuoja vidine būsena, laisvės pojūčiu, humoru ir polinkiu žvelgti keistu kampu. To tikrai pasisėmėme iš jų“, – pasakojo grupės narys Vytautas Leistrumas.

Šiuo metu „Solo Ansamblis“ daugiausia dėmesio skiria naujų garsų paieškoms. Paskutinieji ieškojimų atspalviai juntami naujausiame, šiemet pasirodžiusiame kūrinyje „Dansingas“, kuris virto daugialypiu kūriniu, kurį lydėjo fotoparoda, grandiozinis koncertas ir vinilas.

Grupės gerbėjai „Solo Ansamblis” pasirodymą galės išvysti muzikos ir menų festivalyje „Loftas Fest“ penktadienį, rugsėjo 13 dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt