captcha

Jūsų klausimas priimtas

#SWITCH! erdvėje dalyvius ragins imtis savo verslo

Kelios dešimtys patyrusių mentorių, konsultantų, ekspertų ir specialistų rugsėjo 19 d. susiburs #SWITCH! renginyje duris atversiančioje „Kaunas Entrepreneurship Cafe“ erdvėje, kad padėtų visiems norintiems imtis savo idėjų įgyvendinimo, skelbia organizatoriai.
Pranešimo spaudai autorių nuotr.
Pranešimo spaudai autorių nuotr.

„Visų tą dieną čia užsukusių lauks pažintys, konsultacijos ir susitikimai, po kurių argumentams, jog neįmanoma savo svajonių pavesti realybe, tiesiog nebeliks galimybės“, – sako pagrindinė „KEcafé“ veiklos organizatorė, „ChangeMakers’ON“ platformos vadovė Simona Šimulytė. Pasak jos, ateiti susitikti kviečiami visi, kurie jau turi savo startuolišką idėją, arba tik tyliai apie ją svajoja. „Mūsų erdvės misija yra ne tik padėti rasti tinkamą kryptį, bet ir įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, sutikti bendraminčius, plėsti pažinčių ratą, pasisemti įkvėpimo“, – kviečia S. Šimulytė.

Visą dieną čia vyks diskusijos, idėjų pristatymai ir finalinis konkursas, kuriame paaiškės, kurios dvi startuoliškos idėjos turės galimybę vykti į Paryžių ir būti pristatytos potencialiems investuotojams, o kuri socialinių inovacijų startuolio komanda laimės pusę metų dirbti išskirtinėmis sąlygomis „ChangeMakers‘ON“ inkubatoriuje, kuris įsikurs Kauno senamiestyje atsidariusioje bendradarbystės erdvėje „Redakcija“.

Užsukę į renginį dalyviai galės pabendrauti ir su jaunu inovatoriumi, „blockchain“ ekspertu George`u Lambrianidesu, kuris konsultuoja rinkoje žinomas organizacijas bei yra pelnęs apdovanojimų už netradicinius sprendimus. „KEcafé“ lankytojų lauks skandinaviško kapitalo investuotojai iš „Blue Lime Labs“, kurie teiks konsultacijas, atsakys į klausimus, kaip sudominti savo idėja, kad ji gautų finansavimą. Beje, „Blue Lime Labs“ yra pirmasis jaunus verslus remiantis fondas, turintis sutelktinio finansavimo INVEGOS garantiją.

Kvies siūlyti idėjas Kaunui

Į „KEcafé“ taip pat kviečiami užsukti visi Kauno patriotai. „Miestas pulsuoja iniciatyvomis, todėl labai džiugu jas visas matyti čia, #SWITCH! renginio metu. „KEcafé“ erdvė taip pat puikiai atspindi bendrą nuotaiką mieste ir kviečia visus norinčius gyventi, dirbti ar studijuoti, atvykti į Kauną“, – sako Kauno savivaldybę renginyje atstovaujančios agentūros „Kaunas IN“ vadovas Tadas Stankevičius.

Tad visi, kurie turi gerų minčių, kurias norėtų pasiūlyti įgyvendinti pačiam Kauno merui, gali tai padaryti jau dabar. „Programėles „SYPEapp“ kūrėjai jau sukūrė profilį, skirtą siūlyti idėjas Kaunui, kurias vėliau analizuos mero komanda“, – kviečia S. Šimulytė.

Po rimtų pokalbių „KEcafé“ lankytojų lauks pramogos ir įdomybės. Kaune įsikūrusi mobiliųjų technologijų kompanija „Telesoftas“ sudarys galimybę išbandyti vienintelius Lietuvoje praturtintos realybės „Microsoft“ „Hololens“ akinius. „KEcafé“ atskirą plotą užims įvairūs žaidimai – virtualus krepšinis, futbolas, galvosūkiai.

Rugsėjo 19 d. įvyksiantį moderniųjų technologijų bei verslumo renginį #SWITCH transliuos portalas LRT.lt. Šiemet renginys iš Vilniaus persikelia į Kauną – „Žalgirio“ arenoje susitiks visi neabejingi pažangai, talentingas jaunimas, vizionieriai bei visuomenės lyderiai. Renginys nemokamas, tačiau reikalinga registracija.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...