Naujienų srautas

Lietuvoje2019.04.26 07:45

Orai: vasarišką šilumą lydės perkūnija

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.04.26 07:45

Vasariški orai Lietuvoje bus nebeilgai, nors savaitgalio pradžia lepins šiluma, tačiau jau sekmadienį į šalį atslinks lietingas oras, o temperatūra nukris vietomis iki 13 laipsnių šilumos. Kaip teigia sinoptikė Edita Gečaitė, tiems, kurie laukia lietaus, geros žinios, jau penktadienį vietomis sulauksime lietaus, bet jį lydės ir perkūnija.

Penktadienis primins vasarą. Temperatūra įdienojus kils iki 23–25 laipsnių šilumos, o vakariniuose, pietvakariniuose šalies rajonuose temperatūra gali kilti iki 26–27 laipsnių. Vietomis formuosis pavieniai lietaus debesys, kai kur gali pagriaudėti ir perkūnija. Sinoptikė teigia, kad sunku nuspėti, kur penktadienį gali iškristi krituliai. Vietomis vėjas gali sustiprėti iki 15–17 m/s.

Šeštadienio naktį nelis. Dieną didžiausia tikimybė, kad lis pietvakariniuose rajonuose, bet jo sulaukti gali ir kiti rajonai. Rytiniuose ir šiauriniuose šalies rajonuose temperatūra kils iki 25 laipsnių, o kai kur galima tikėtis iki 28 laipsnių.

Sekmadienį pūs šiaurės vėjas ir į Lietuvą ims plūsti vėsesnis oras. Lietus atkeliaus į pietvakarinius rajonus, šalies šiaurė lietaus gali nesulaukti. Ten kur lis, dieną temperatūra kils iki 13–15 laipsnių šilumos, o kur lietaus nenumatoma, temperatūra vis dar kils aukščiau 20 laipsnių šilumos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi