Naujienų srautas

Kultūra2018.02.21 18:12

Grupė „Depeche Mode“ atvyko į Vilnių

LRT.lt 2018.02.21 18:12

Ketvirtadienį koncertą Lietuvoje surengsianti grupė „Depeche Mode“ jau atvyko į Vilnių. Viena populiariausių muzikos grupių pasaulyje antradienį koncertavo Latvijos sostinėje Rygoje, kur muzikantų klausėsi sausakimša arena, rašoma pranešime žiniasklaidai. Neabejojama, kad vasario 22 d. grupę pasitiks pilnutėlė „Siemens“ arena.  

„Depeche Mode“ į Lietuvą grįžta po penkerių metų pertraukos – 2013 m. Vilniaus Vingio parke įvyko grandiozinis grupės pasirodymas, kuriuo džiaugėsi daugiau nei 30 tūkst. gerbėjų.

Daugybę fanų mūsų šalyje turinti grupė jau ketvirtadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje surengs įspūdingą koncertą. „Depeche Mode“ pasirodymą mūsų šalyje pradės sparčiai populiarėjantis elektroninės muzikos projektas iš Los Andželo „Black Line“.

Po ypač sėkmingų vasaros koncertų didžiuosiuose Europos stadionuose ir sausakimšose Jungtinių Amerikos Valstijų arenose, „Depeche Mode“ gastrolės „Global Spirit Tour“ grįžo į Europą ir tęsis iki vasario 25 d.

Koncertuose „Depeche Mode“ pristato 14-tąjį studijinį albumą „Spirit“. Muzikos kritikai teigia, kad su šiuo įrašu muzikantai „įgavo geriausią savo formą“ ir kad tai „vienas sėkmingiausių pastarųjų metų grupės albumų“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi