Eismas

2019.05.07 19:27

Istoriniai automobiliai sutraukė šimtus smalsuolių: pasižvalgykite po galeriją

Valdas Vilūnas, LRT.lt2019.05.07 19:27

Į 11-ąjį tarptautinį automobilistų ir motociklininkų renginį „Mes važiuojame 2019!“ susirinko gausybė istorinių transporto priemonių savininkų ir mėgėjų. Šį kartą susibūrimo vieta tapo Joniškėlis.

Klubo „Retro broliai“ prezidentas ir šio renginio organizatorius Rolandas Kripaitis dar kartą įrodė seną tiesą – keliaudami po Lietuvą nebijokite nusukti nuo pagrindinių asfaltuotų kelių. Tik už šimto ar dviejų šimtų kilometrų nuo namų atrasite fantastiškų istorinių vietų, įsimintinų pastatų ir paminklų.

Svarbiausia – jus pasitiks nuoširdūs, linksmi ir paveldą saugantys žmonės.

Tradicinio renginio „Mes važiuojame 2019!“ dalyvius pasveikinęs ir istorinę techniką pašventinęs Joniškėlio Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Virgilijus Liuima visiems atvažiavusiesiems palinkėjo saugių kelionių ir atidumo vairuojant.

Daugiau nei dviejų šimtų istorinės technikos kolona iš Joniškėlio važiavo į Pasvalį. Nuotaikos negadino vėsokas ir lietingas oras, gabaliukas žvyrkelio, kurio paprastai senų ir brangių automobilių savininkai nelabai mėgsta.

Pasvaliečio Eugenijaus Malinausko sumanytas renginys tapo džiugia Pasvalio ir visos Lietuvos istorinės technikos gerbėjų švente, nors dėl parado ir buvo uždarytos pagrindinės Pasvalio gatvės.

Vieną kartą per metus Pasvalys, o nuo šių metų ir Joniškėlis, bent kelioms valandoms tampa automobilių ir motociklų susibūrimo vieta.

Renginio akimirkų galite pamatyti nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt