Veidai

2018.05.14 11:39

Australas laimės kūdikis dukart per savaitę laimėjo loterijoje

BNS2018.05.14 11:39

Vienas Sidnėjaus gyventojas, džiūgavęs dėl nelauktos sėkmės Australijos loterijoje, negalėjo patikėti sužinojęs, kad nepraėjus nė savaitei jam vėl nusišypsojo fortūna.      

Į penktą dešimtį įkopęs vyras, kurio tapatybė neskelbiama, praėjusį pirmadienį atsiėmė 1 020 487 Australijos dolerių (beveik 645 tūkst. eurų) laimėjimą, o šeštadienį jį vėl aplankė sėkmę – jis laimėjo dar 1 457 834 Australijos dolerius (beveik 920 tūkst. eurų). 

„Tiesiog pamaniau, jog tai per gerai, kad būtų tiesa“, – sakė vyras Naujojo Pietų Velso valstijos loterijos organizatoriams, kai buvo informuotas apie antrąjį laimėjimą.  

„Tikriausiai reikėtų manyti, jog nėra šansų per tokį itin trumpą laiką dukart laimėti loterijoje. Norėčiau ir kitiems patarti, kaip laimėti loterijoje, bet nežinau“, – kalbėjo jis. 

Paklaustas, ką darys su laimėtais pinigais, vyras atsakė: „Neketinu su jais elgtis kvailai“. Pasak vyriškio, jis planuoja įsigyti nekilnojamojo turto Sidnėjuje, nusipirkti naują automobilį „ir, suprantama, gerai paatostogauti Honolulu“.

Loterijos organizatoriai negalėjo nurodyti, kokia tikimybė laimėti dukart per savaitę, tačiau šansai laimėti vieną kartą vertinami santykiu 1:1,845 milijono.  

„Nežinome, ar dar kam nors yra pavykę laimėti du kartus per vieną savaitę“, – naujienų agentūrai AFP sakė loteriją organizuojančios įmonės atstovas spaudai Mattas Hartas. 

„Yra buvę, kai žmones sėkmė loterijoje aplankydavo dukart per gyvenimą, bet ne dukart per savaitę. Tai labai neįprasta“, – pažymėjo jis. 

Australijoje loterijos itin populiarios, o jas organizuoja tiek valstybinės, tiek privačios įmonės.  

Pastaruoju metu didžiausias „aukso puodas“ buvo laimėtas Viktorijos valstijoje, kur sausį vienas vyras susišlavė 55 mln. Australijos dolerių (beveik 35 mln. eurų).