Veidai

2022.01.14 13:55

Vokietijoje gyvenanti šokėja Patricija Belousova pasidalijo džiugia žinia – ištekėjo už savo šokių partnerio

LRT.lt2022.01.14 13:55

Vokietijoje gyvenanti šokėja Patricija Belousova savo socialiniame tinkle pranešė, kad praėjusiais metais ji ir šokėjas Alexandras Ionelis susituokė, o 2022-uosius pradėjo kaip oficiali šeima, kurią jau netrukus aplankus gandrai.

„Ponas ir ponia Ionel, – savo įrašą feisbuke pradėjo Patricija. – Kilniausias dalykas šeimoje yra pasitikėjimas vienas kitu ir meilė, kurią jaučiame kiekvieną dieną. Praėjusiais metais pagaliau žengėme žingsnį ir 2022-uosius pradėjome kaip oficiali šeima.“

Šokėja džiaugėsi pasiėmusi Ionel pavardę, nes šis sprendimas atspinti pagrindinį poros tikslą – bendrą, meilės kupiną ateitį.

„Su tavimi jaučiuosi saugi ir pilna pasitikėjimo. Po tavo sparnu slypi saugumas, empatija ir supratimas. Dokumentai nėra tokie svarbūs, kaip pažadas vienas kitam ir Dievui. Jau laukiu, kada šį žingsnį žengsime ir bažnyčioje, savo šeimų ir draugų akivaizdoje“, – rašė P. Ionel, pasidalijusi ir šiltomis poros nuotraukomis.

Rugsėjį pasirodė žinia, kad pora laukia ir šeimos pagausėjimo, vaikelis jau netrukus turėtų išvysti pasaulį.

Patricija ir Alexanderis kartu jau kelerius metus, juos suvedė šokiai. „Gyvenimo skonį suteikia jausmas, kad esi reikalinga, kad tavo nuomonė yra kažkam svarbi, įdomi, kad tavo veikla yra kažkam naudinga, kad kažkam esi įkvėpimas. O pagrindinis gyvenimo džiaugsmas – kai myli ir esi mylima“, – prieš metus duotame interviu portalui LRT.lt sakė šokėja.

Ji, beje, gerai pažįstama ir LRT TELEVIZIJOS žiūrovams. Visuose trijuose projekto „Šok su žvaigžde“ sezonuose dalyvavo jos brolis, profesionalus šokėjas Edvinas Belousovas, kuris neretai siųsdavo padėkas sesei, padėjusiai pasiruošti pasirodymui ar pasirūpindavusiai jo ir partnerių įvaizdžiu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt