Tavo LRT

2016.05.03 20:41

LRT Opus Ore serijoje – grupė „Such‘a‘Trip“

LRT.lt 2016.05.03 20:41

Gegužės 5 dieną, ketvirtadienį, LRT Opus Ore projekte svečiuojasi jaunieji  „Such‘a‘Trip“. Sakydami „jaunieji” galime kalbėti tik apie atlikėjų amžių, nes pati grupė gyvuoja jau 8-erius metus. Pasak vokalistės ir klavišininkės Ievos Baranauskaitės, grupės pavadinimas jiems reiškia „gyvenimo kelionę”, kurią jie pradėjo su vaikystės draugais, vėliau muzikantai keitėsi, grupė padarydavo pertrauką ir vėl sugrįždavo, atlikėjai brendo kaip asmenybės ir kaip kūrėjai.

Šiandien savo muzikos klausytis kviečia vokalistė ir klavišininkė I. Baranauskaitė, būgnininkas ir pritariantysis vokalistas Mykolas Baranauskas, bosistė Indrė Gardauskaitė ir pritariančioji vokalistė Justė Čiurlionytė. Šiame koncerte grupė gros su nauju nariu – gitaristu Justinu Žiliu.

LRT Opus Ore studijoje skambės ne tik pamėgtos „Such‘a‘Trip“ dainos, bet bus pristatyti ir keli nauji kūriniai. Grupės „Such‘a‘Trip” muzikoje susipina jausmingi bliuzo motyvai, elegantiška bosanova, vietomis aštrus rokas ir išskirtinis I. Baranauskaitės vokalas.

Koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas LRT Opus radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą.

Visus LRT Opus Ore serijos koncertus galite pamatyti čia.

Radijo stoties LRT Opus dažniai:

Vilnius 98,3 MHz
Kaunas 98,0 MHz
Klaipėda 91,9 MHz
Panevėžys 93,7 MHz
Šiauliai 90,5 MHz
Tauragė 104,2 MHz
Raseiniai 87,7 MHz
Anykščiai 106,5 MHz
Rokiškis 92,6 MHz

Tiesioginę transliaciją iš LRT Opus studijos klausykite per LRT.lt gegužės 5 d. 18 val.