Naujienų srautas

Sportas2019.02.07 18:58

Į aikštę grįžtantis J. Valančiūnas į mainų gandus nekreipia dėmesio

LRT.lt 2019.02.07 18:58

Po 25 dėl traumos praleistų rungtynių Jonas Valančiūnas jau šią naktį grįš į aikštę NBA rungtynėse su Atlantos „Hawks“ ekipa. Apie tai žiniasklaidai pranešė Toronto „Raptors“ treneris Nickas Nurse‘as.  

Treneris sakė, kad laikys aikštėje lietuvį tiek, „kiek jis pats galės pakelti krūvį“. Jis žadėjo J. Valančiūną aikštėje laikyti trumpomis 5-6 minučių atkarpomis, kad lietuvis įsivažiuotų.

„Aš labai nekantrauju. Nieko beprotiško neįvyko, laikas be žaidimo tiesiog padarė mane stipresniu“, – sakė J. Valančiūnas.

„Raptors“ centro aikštėje nematėme nuo pat gruodžio 12-osios dienos, kai rungtynėse su Oklando „Warriors“ išsinarino nykštį. Jam prireikė operacijos, o „Raptors“ be jo pasiekė 16 pergalių ir patyrė 9 nesėkmes.

Per šį laiką Serge‘as Ibaka aikštėje vidutiniškai praleisdavo net po 30,7 minutės.

Pastarosiomis dienomis J. Valančiūno ateitis Toronte buvo apaugusi gandais apie mainus. Jis buvo sietas su Memfio „Grizzlies“ ekipa, kuriai „Raptors“ kartu su Jonu siūlė Kyle‘ą Lowry. Iš Memfio lietuvio ekipa norėjo Mike‘o Conley ir Pau Gasolio. Tačiau „Grizzlies“, anot gandų, pasiūlymą atmetė.

„Nekreipiu į tai dėmesio. Aš jau tiek kartų buvau mainytas... Man patinka Torontas, patinka ši komanda ir noriu joje likti“, – kalbėjo JV.

Iki traumos lietuvis vos per 18,8 vidutiniškai aikštėje praleidžiamos minutės rinko po 12,8 taško ir atkovojo po 7,2 kamuolio.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi