Sportas

2018.04.07 21:35

Intriguojantis Lietuvos vyrų tinklinio čempionato finalas prasidėjo „Sūduvos“ pergale

BNS2018.04.07 21:35

Lietuvos vyrų tinklinio čempionato finalo rungtynėse šeštadienį Jonavos arenoje Marijampolės „Sūduvos“ komanda 3-1 (23:25, 25:21, 28:26, 25:23) nugalėjo Kelmės „Etovį“ ir priartėjo prie aukso medalių.

Kovingieji „Etovio“ tinklininkai jau pirmajame sete parodė, kad jų ketinimai šiais metais yra labai dideli. Antrajame sete „Sūduva“ išlygino rezultatą, o po tikro trilerio trečiajame išsiveržė į priekį. Nervų karas ketvirtajame sete vėl laimingai baigėsi „Sūduvai“, kuri ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė iš Kelmės rajone esančių Tytuvėnų kilęs Lukas Každailis, 22 – Artūras Vasiljevas, 11 – Deividas Raibikis.

„Etovio“ komandai 16 taškų pelnė Jaroslavas Bogdanovičius, 14 – Mantas Grinevičius, 11 – Gediminas Guntarskis.

„Pradžioje žaidėme visiškai nepasitikėdami savo jėgomis. Antrajame sete taip pat gana smarkiai atsilikome, tačiau tuomet perlipome per save. Kelios užtvaros, keli taškai ir pasivijome varžovus, o tada ir užsivedėme. Dar neparodėme visko, ką galime. Kelmės komanda taip pat gerai sukomplektuota, ypač gera jos gynyba, buvo labai sunku pramušti kamuolį. Apskritai finalas buvo puikus su daug ilgų atakų. Smagu, kad žiūrovams buvo ką pažiūrėti“, – kalbėjo L. Každailis.

Tinklininkas prisipažino, kad jam nėra lengva žaisti prieš savo gimtojo miesto komandą.

„Žinoma, kad sunku žaisti, nes tai yra gimtasis miestas. Ten pradėjau savo karjerą. Sunku, bet reikia žaisti. Galbūt tik dar labiau mane motyvavo. Džiaugiuosi, kad Kelmėje tinklinis dar laikosi ir vis stiprėja“, – pridūrė L. Každailis.

„Etovis“ į Lietuvos čempionato finalą pateko po ketverių metų pertraukos, o čempionu paskutinį sykį tapo 2013 metais. „Sūduva“ Lietuvos pirmenybėse triumfavo 2015 metais.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį Jonavos arenoje 16 val. Jeigu pergalę pasieks „Etovis“, tuomet iškart bus žaidžiamas auksinis setas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt