Pasaulyje

2017.03.24 15:17

Britų policija atskleidė naujų detalių apie Londono išpuolio vykdytoją

ELTA 2017.03.24 15:17

Khalidas Masoodas trečiadienį prie Didžiosios Britanijos parlamento Londone surengė išpuolį, kurio metu žuvo keturi žmonės ir dar apie 50 buvo sužeisti. Gimęs Kh. Masoodas buvo pavadintas visai kitu vardu – Adrianu Russelu Ajao, penktadienį pranešė Londono aukščiausiojo rango kovos su terorizmu pareigūnas, informuoja naujienų agentūra AP.

Pareigūnas Markas Rowley šiuos duomenis pranešė per spaudos konferenciją prie policijos nuovados Londono Skotland Jardo. M. Rowley pridūrė, kad buvo sulaikyti dar du su išpuoliu susiję asmenys. Iš viso dėl trečiadienio išpuolio sulaikyti devyni asmenys.

52 metų amžiaus užpuolikas gimė šiaurės rytų Anglijoje ir neseniai gyveno Birmingamo mieste. Trečiadienio popietę Kh. Masoodas automobiliu taranavo Vestminsterio tiltu ėjusius žmones - trys žuvo, dar apie 50 buvo sužeisti, o prie parlamento rūmų subadė policijos pareigūną. Policijai pavyko nukauti užpuoliką. 

Ketvirtadienį išpuolis pareikalavo dar vienos aukos, ligoninėje mirė per išpuolį sužeistas 75 metų amžiaus senolis iš Pietų Londono.