Muzika

2021.01.04 13:06

Dainininkė Evelina Sašenko traukiasi iš „Eurovizijos“ atrankos

Ramūnas Zilnys, LRT.lt2021.01.04 13:06

Jau kitą savaitę LRT TELEVIZIJOS eteryje prasidės atranka į „Eurovizijos“ dainų konkursą. Praėjusių metų pabaigoje paskelbtas jos dalyvių sąrašas šįryt sumažėjo – iš atrankos traukiasi žinoma dainininkė Evelina Sašenko.

Lietuvai 2011 metais “Eurovizijoje” atstovavusi ir finale 19-ąją vietą užėmusi vokalistė buvo nusprendusi 2021-aisiais vėl išmėginti jėgas atrankoje, tačiau planus, anot jos, pakeitė dabartinė pandemijos situacija ir dėl jos įvesti ribojimai.

„Kai sugalvojau pateikti paraišką dalyvauti, padėtis dar buvo kitokia. Dabar viskas sudėtinga, net ir iš namų išvykti nelengva.

Gyvenu Trakų pakraštyje, prie namų stovi policija, net ir važiuojant į parduotuvę reikia rodyti dokumentus. Supratau, kad tokiomis aplinkybėmis, kai iki filmavimo lieka pora savaičių, man niekaip nepavyks tinkamai pasiruošti atrankai, repetuoti. O jei jau eiti į „Euroviziją“, tai reikia daryti rimtai.

Tikrai neatsisakau minties ateityje išmėginti jėgas atrankoje. Šįmet būtų graži sukaktis – „Eurovizijoje“ dalyvavau prieš dešimt metų. Po to ne vienus metus sakiau, kad daugiau niekada ten neisiu, o dabar jaučiu, kad norisi vėl pabandyti“, - LRT.lt pasakojo E. Sašenko.

„Eurovizijai“ 33-ejų atlikėja buvo paruošusi dainą, kuri turi lietuvišką ir anglišką versijas.

„Pavadinimai du – „Malda“ arba „We Are Strong“. Kūrinys apie šiuos keistus laikus, apie šią situaciją. Apie gyvenimo stichijas. Dainą būtinai pristatysiu, bet jau vėliau“, - žadėjo E. Sašenko.

Ji prisipažino beprotiškai pasiilgusi scenos ir koncertų, tačiau džiaugiasi, kad ir per pandemiją turėjo ir toliau turi veiklos.

„Spėjome nufilmuoti krikščioniškų dainų koncertą, tikiuosi šiais metais įrašyti prancūziškų dainų kompaktinę plokštelę.

Bet taip, scenos labai trūksta. Kita vertus, dabar toks metas – reikia saugotis.

Mūsų visa šeima persirgo COVID-19, bet tai buvo prieš kelis mėnesius. Negali žinoti, kaip yra su imunitetu“, - svarstė E. Sašenko.

Didžiausias Europos dainų konkursas gegužės pabaigoje įvyks Nyderlandų mieste Roterdame.

Pirmajį Lietuvos atrankos į „Euroviziją“ koncertą žiūrovai pamatys jau kitą šeštadienį, sausio 16-ąją.

Anksčiau skelbtas atrankos dalyvių sąrašas – nuorodoje žemiau.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt