Muzika

2020.05.17 15:45

Dar vienas „Drive in live“ koncertas: minią gerbėjų automobiliuose džiugino dainininkas Junior A

LRT.lt 2020.05.17 15:45

Ketvirtą savaitgalį iš eilės renginių ir gyvos muzikos koncertų ciklas „Drive in live“ sudrebino Paluknio aerodromą.

Šeštadienį Paluknio aerodrome pasirodė atlikėjas Junior A. Koncerte, kurį transliavo ir radijo stotis LRT OPUS, dainininkas atliko populiariausius savo kūrinius.

Tarp jų – bene žymiausią savo dainą „Sleep machine“, dėl kurios atlikėją pastebėjo užsienio muzikos įrašų leidyklos. Dabar dainininkas jau gali pasigirti 5 išleistas minialbumais.

Kaip ir ankstesnius „Drive in live“ koncertus, Junior A pasirodymą žiūrovai stebėjo, sėdėdami automobiliuose. Muzika į automobilius buvo transliuojama specialiu radijo dažniu.

Įsišėlusį dainininką publika apdovanojo gėlėmis, o jis šėlo ne tik scenoje - nulipęs nuo jos, dainavo vaikščiodamas tarp automobilių.

Renginių organizatoriai džiaugiasi, galėdami pasiūlyti tiek atlikėjams, tiek scenos darbuotojams darbą karantino metu, kuris buvo visiškai sustabdytas dėl COVID-19 pasekmių.

Artimiausi gegužės mėnesio savaitgalio koncertai jau suplanuoti ir vyks gegužės 22 ir 23 dienomis. Penktadienį scenoje išvysite energijos nestygstantį Vidą Bareikį, o šeštadienį scenoje savo dainas atliks grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Koncertų ciklas „Drive in live“ vyks mažiausiai iki gegužės pabaigos.