Muzika

2020.05.16 12:35

Paluknio aerodromą sudrebino „Happyendless“ koncertas, šeštadienį čia šėls atlikėjas Junior A

LRT.lt2020.05.16 12:35

Balandį prasidėjęs „Drive in live“ renginių ir gyvos muzikos koncertų maratonas įgauna pagreitį.

Penktadienį Paluknio aerodromą sudrebino dar vienas, daug melomanų dėmesio sulaukęs „Happyendless“ koncertas. Elektroninės muzikos grupė pristatė savo naująjį albumą „Utopia“.

Koncertas sulaukė ne tik grupės gerbėjų dėmesio, bet ir žinomų veidų. Koncertą stebėjo buvęs grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, „Bix“ lyderis Saulius Urbonavičius, Jurga Šeduikytė ir kiti.

Šiandien, gegužės 16 dieną, „Drive in live“ scenoje pasirodys pasaulio pripažinimo sulaukęs Junior A.

Šio koncerto, kuris prasidės 20 val. 30 min., tiesioginę transliaciją galėsite išgirsti radijo stoties LRT OPUS eteryje.

Renginių organizatoriai džiaugiasi, galėdami pasiūlyti tiek atlikėjams, tiek scenos darbuotojams darbą karantino metu, kuris buvo visiškai sustabdytas dėl COVID-19 pasekmių.

Artimiausi gegužės mėnesio savaitgalio koncertai jau suplanuoti ir vyks gegužės 22, 23 dienomis. Penktadienį scenoje išvysime energijos nestygstantį Vidą Bareikį, o šeštadienį scenoje savo dainas atliks grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Koncertų ciklas „Drive in live“ vyks mažiausiai iki gegužės pabaigos. Organizatoriai solidarizuojasi su spec. tarnybų darbuotojais, kurie kovoje priešakinėje linijoje su koronavirusu ir į koncertus juos kviečia nemokamai.