Muzika

2020.03.17 15:41
N-18

Rusų eurovizininkai „Little Big“ šokiravo gerbėjus: sklinda įrašas su homofobiškomis jų kalbomis

LRT.lt2020.03.17 15:41

„Eurovizijoje“ Rusijai atstovauti ketinančios grupės „Little Big“ nariams gali tekti aiškintis dėl homofobiškų kalbų. Hitu „Skibidi“ visame pasaulyje išgarsėjusi grupė „Eurovizijoje“ Rusijai atstovauti ketina su daina „Uno“, kuriai sukurtas ironiškas vaizdo klipas.

Tačiau panašu, kad netrukus muzikantams gali tekti aiškintis dėl savo požiūrio į LGBT bendruomenės atstovus.
Lietuvių tinklaraštininkas „Geizeris“ rado ir internete patalpino ištraukas iš grupės „Little Big“ vaizdo dienoraščio.

Jose matyti, kaip grupės nariai su dainininku Ilja Prusikinu priešakyje vaikšto užsienio miestų gatvėmis, pašaipiai kalba apie vaivorykštines vėliavas balkonuose.

Vėliau apsilanko Briuselio gėjų parade, kuriame toliau šaiposi ir ironizuoja – paslepia trikojį, nes jis esą gali sudominti parade dalyvaujančius vyrus, piktinasi, kad „tokiame renginyje“ grupę atpažįsta gerbėjai ir prašo nusifotografuoti, šaiposi, kad parade esą sklinda lubrikanto kvapas. Įrašas – pilnas vulgarių juokelių apie gėjų lytinius santykius.

Vienoje scenų dainininkas bičiuliui uždeda vaivorykštinius akinius ir sako, kad taip galima atpažinti „p...darus“.

Visą įrašą (su angliškais subtitrais) galima pamatyti čia (suprantančius rusiškai ar angliškai įspėjame, kad atlikėjai vartoja necenzūrinius žodžius):

Verta priminti, kad „Eurovizijos“ konkursas garsėja tolerancijos atmosfera, o daugybė šio konkurso gerbėjų yra gėjai ir lesbietės.