Muzika

2020.03.12 23:10

Pamatykite: ilgai delsę Rusijos atstovai „Little Big“ pristatė eurovizinę dainą ir klipą

LRT.lt2020.03.12 23:10

Vėlų ketvirtadienio vakarą „Eurovizijos“ konkurso gerbėjai pagaliau sulaukė paskutinės iki šiol oficialiai nepristatytos dainos, kuri gegužę skambės Roterdame.

Visiems būsimiems konkurentams jau viešai pristačius savo kūrinius, tai padarė ir Rusijos atstovai „Little Big“ - vėliau nei planuota, mat iš pradžių buvo tikimasi, kad daina bus atskleista dar iki šio pirmadienio.

Paaiškėjo, kad daug dėmesio visame pasaulyje sulaukusi grupė „Eurovizijos“ pirmajame pusfinalyje, kuriame varžysis ir lietuviai „The Roop“, atliks kūrinį „Uno“:

Beje, jo ištraukos dar savaitgalį nutekėjo į internetą, bet tada grupės nariai neigė, kad būtent šis kūrinys skambės „Eurovizijoje“.

„Tai didžiulė atsakomybė ir svarbus įvykis bet kuriai grupei. Iš pradžių labai džiaugėmės, tačiau vėliau apėmė nerimas – vilčių ir lūkesčių visuomet daug, taigi mes pasistengsime padaryti viską, kas nuo mūsų priklauso.

Kadangi humoras – mūsų kraujyje, mūsų daina taip pat bus linksma, bus ir choreografija. Pažadame nustebinti“, – apie savo dalyvavimą šių metų „Eurovizijoje“ kalbėjo grupės nariai.

„Little Big“ – 2013-aisiais susikūrusi grupė iš Sankt Peterburgo, kurią sudaro Ilja Prusikinas, Sonia Tajurskaja, Antonas Lisovas ir Sergejus Makarovas. Ketveriukė save apibūdina kaip satyrinio meno atstovus, kurių kūryba susideda iš muzikos, vaizdo ir šou elementų.

Grupė išgarsėjo dėl savo dainos „Skibidi“, žaibiškai išpopuliarėjusios internete ir vos per savaitę surinkusios 23 mln. peržiūrų „Youtube“ platformoje. Šiuo metu dainos vaizdo klipas jau peržiūrėtas daugiau nei 369 mln. kartų.

Beje, pernai gegužę „Little Big“ koncertavo ir Lietuvoje – grupės pasirodymas vyko Vilniaus menų fabrike „Loftas“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt