Muzika

2020.03.16 11:17

„Eurovizijos“ atrankoje sužibėjusi Rūta Loop pristato naują dainą: ji apie išsilaisvinimą ir paleidimą

LRT.lt 2020.03.16 11:17

Rūta Žibaitytė, geriau žinoma pseudonimu Rūta Loop, prieš mėnesį „Eurovizijos“ konkurse sublizgėjusi ir pelniusi didžiules žmonių simpatijas, grįžta su kiek kitokiu jausmu dvelkiančia daina.

„Time to let go“ – daina, kuri kalba apie išsilaisvinimą ir paleidimą.

„Neabejotinai kiekvienas esame susidūrę su jausmu, kai gerklėj juntamas gumulas, širdis pilna nerimo ir nusivylimo, o žodžiai, kuriuos taip ilgai laikei savy, tiesiog veržiasi būti pasakyti.

Ši daina pati pas mane atėjo. Vieną naktį visiškai netikėtai prabudau apie trečią valandą ryto ir tiesiog girdėjau visą dainą. Privalėjau keltis ir ją užsirašyti.

Daina, nors ir skamba liūdnai, nėra liūdna. Sakyčiau, ji melancholiška ir gyvenimiška. Manau į kiekvieną gyvenime patirtą dalyką, reikia žiūrėti kaip į patirtį, kuri kartais, deja, būna skaudi. Kiekvieni santykiai taip pat yra patirtis. Išgirskime save ir kitą ir išmokime paleisti“, - sako dainininkė.

Artimiausias Rūtos Loop koncertas planuojamas gegužės 21d. sostinės muzikos klube „Tamsta“. Koncerte galėsite išgirsti dainas iš Rūtos Loop debiutinio albumo „Chapter“ bei naujas dainas, kurios kaip tik šiuo karantino laikotarpiu kuriamos namuose ar studijoje.