Naujienų srautas

Muzika2020.02.15 18:59

Kaunas Vasario 16-ąją sutiko koncertu „Aš – dalis tavęs“: apdovanojimą gavo ir Valdas Adamkus

atnaujinta 20.32
LRT.lt 2020.02.15 18:59

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Kaunas pasitiko jau tradicija tapusiu koncertu „Aš – dalis tavęs“ ir kasmetiniais iškiliausių mūsų šalies asmenybių apdovanojimais.

Pirmoje šventinio vakaro dalyje svečiams savo dainas dovanojo Alina Orlova, Monika Liu, Andrius Mamontovas, Jurijus Veklenko, Vidas Bareikis, Kostas Smoriginas, Mantas Jankavičius ir kiti garsūs šalies atlikėjai.

„Vasario 16-oji – viena brangiausių datų mūsų tautai, todėl labai simboliška, jog šią istorinę šventę Kaunas ir vėl minės pagerbdamas ypatingus žmones. Padėkosime kuriantiems ir garsinantiems mūsų laisvą, unikalią, šviesią, stiprią ir klestinčią šalį. Šių penkių nominacijų laureatai bus iškilmingai paskelbti ir apdovanoti scenoje“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas Kauno mero pavaduotojas Mantas Jurgutis.

Šiemet į koncertą „Aš – dalis tavęs“ kauniečiai ir miesto svečiai galėjo patekti nemokamai – jiems buvo išdalinti per 10 tūkst. nemokamų kvietimų.

Iškart po šventinio koncerto publika ir toliau mėgausis muzika. Scenoje pasirodys aštuoni „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalininkai – Aistė Pilvelytė, „The Roop“, KaYra, Rūta Loop, Monique, Monika Marija, MEANDI ir „The Backs“.

„Šiemet „Eurovizijos“ gerbėjų laukia išties nenuspėjamas nacionalinės atrankos finalas – daug stiprių ir įdomių atlikėjų, skirtingi muzikos žanrai. Žiūrovai turės ką pasirinkti pagal savo muzikinį skonį. Finalo dalyvis, sulaukęs didžiausio komisijos įvertinimo ir žiūrovų palaikymo, ir bus tas, kuris atstovaus Lietuvai didžiosios „Eurovizijos“ scenoje“, – sako LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas. Lietuva savo atstovą į „Euroviziją“ siųs jau 21-ąjį kartą.

Koncerto „Aš – dalis tavęs“ akimirkos – nuotraukų galerijoje

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi