Muzika

2020.02.10 13:52

LRT.lt studijoje: Vaidotas Valiukevičius – apie tai, kaip į „Eurovizijos“ atranką pateko kone paskutinę akimirką

LRT.lt 2020.02.10 13:52

Pirmadienio popietę naujienų portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje viešėjo grupės „The Roop“, kuri jau šį savaitgalį rungsis „Eurovizijos“ atrankos finale, dainininkas Vaidotas Valiukevičius.

Pokalbio įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina. Vaidotas Valiukevičius – apie tai, kaip į „Eurovizijos“ atranką pateko kone paskutinę akimirką

„The Roop“ pasirodymas „Eurovizijos“ atrankoje:

Eurovizija 2020. „The Roop“ – „On Fire“

Prieš dvejus metus taip pat į atrankos finalą patekusi grupė sako, kad šių metų jos kūrinys „On Fire“ yra apie tai, jog save per dažnai nuvertiname.

„Jau kelerius metus tai savyje nešioju, stebiu aplinkoje. Tai - per greitas savęs "nurašymas". Mes vis manome, kad neatitinkame standartų ar esame neįdomūs, per jauni, per seni,” - sakė grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Kalbėdamasis su vienu muzikos prodiuseriu, Vaidotas sužinojo, kad dažnai atvykę dvidešimtmečiai teigia besijaučiantys per seni kažko pasiekti. Atlikėjas mano, kad jaunystės kultas mūsų šalyje yra per didelis ir neadekvatus.

„Žmonės, sulaukę 30 metų, jau jaučiasi be laiko pasenę ir beviltiški. Manau, tai nėra normalu. Pats su tokiomis mintimis taip pat susidūriau, bet stengiuosi keisti savo požiūrį, dirbti su dar didesne energija nei tuomet, kai man buvo 20. Šia daina noriu ir savo klausytojams nusiųsti pasitikėjimo bei geros energijos. Mes visi galime būti kuo norime, tada kada norime, ir amžius neturi reikšmės”, – sakė Vaidotas.

Pasak grupės, dainos pavadinimas „On Fire” (I'm on fire) reiškia jaustis pakylėtai, aistringai, susidomėjusiai, būti pilnam jėgų.

Nuotaikingą dainos vaizdo klipą kūrė režisierė Indrė Juškutė ir operatorius Adomas Jablonskis.

„Dažnai esame stebimi aplinkinių lyg per padidinamąjį stiklą, savęs ieškome kitų žmonių atspindžiuose, visuomenės nuomonėse, svetimuose žvilgsniuose ir labai dažnai tas vaizdas būna nepilnas, kreivas. Tačiau kai pradedi pasitikėti savimi - atspindžiai tampa tiesiog žaidimu”, - apie klipo idėją pasakojo režisierė Indrė.

„Eurovizijos“ atrankos finale, kuris Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks vasario 15 dieną, rungsis Aistė Pilvelytė, „The Roop“, KaYra, Rūta Loop, Monika Marija, Monique, Meandi ir „The Backs“.